League of Legends İnvalid Way Hatası

EmreEfe

Hectopat
Daha fazla  
Ekran Alıntısı.PNG

Resimdeki hata ile karşılaşıyorum ne yaptıysam beceremedim, düzelmiyor!

Denediklerim;
  1. Oyunu silip tekrar kurmak.
  2. Uyumluluk modunu ayarlamak.
  3. Yönetici olarak çalıştırmak.
  4. Veri yürütme engellemesinden oyunu ayarlamak.
  5. CCleaner ile temizleyip ilk 3 adımı yapmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eksik anlattım sanırım şöyle ekleyeyim. Ben oyunun sitesinden .zip halinde indirim. "GarenaLoL_20160121" isimli bir dosya messenger tarzı bir program var birde LOL client falan var. Oyunu League of Legends.exe'den çalıştırıyorum bu hatayı alıyorum Client'den çalıştırıncada başka bir hata veriyor.

Garena'nın gerçek LoL ile alakası yok. Garena LoL'den farklı olarak çalışan Uluslararası bir server ama aynı LoL oyunu.
Bunu hatırlatıyım çünkü ben de bir aralar oradan oynuyordum. RADS'a gir ve rads.user.kernel'e bas. Sonra DNS ayarlarını 8.8.8.8 yap. Bir de bana dosyaların resimlerini atar mısın? Ayrıca oyunu Okyanusya sunucusunda aç.

DNS ayarlarını 8.8.8.8 yapmalısın.
Bilgisayarda yönetici olduğundan emin ol ve yönetici olarak çalıştır.
LoL Launcher'ın üzerine sağtıkla ve özellikleri göster lütfen resim olarak.
im_installer'a girebiliyor musun?
3.parti yazılımları ( LoLReplay vs. hackler vs. ) açıksa kapat.

d3dxd9_39.dll indirip bilgisayarın Windows/System32'ye at.

TeamWiever yoluyla bağlantı kurma şansımız var mı?

ID: 857 485 716
PASS: 6159

Son düzenleme:
Dostum kusura bakma. Yönetici hesapta olmadığım için indirme yapamıyorum. Gerçekten çok isterdim fakat şu an yönetici hesabın şifresini bilmiyorum. LoL Garena oynadığımdan nasıl dosyalara sahip olduğunu biliyorum fakat 2014 senesinde oynamıştım en son.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı