League of Legends karakteri 7. seviye nasıl yapılır?

arda.ert

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yoneyi 6. seviyeye yükselttim 6. seviyeye yükseltince bir bug oldu sanırım 6. seviye yükseltme imgesi duruyordu sonra bir şeyler oldu ve gitti. Sli notlar aldığım zaman imge gelmiyor nedeni nedir ya da 7. seviyeye başka bir şekildemi yükseltiyoruz?

Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yoneyi 6. seviyeye yükselttim 6. seviyeye yükseltince bir bug oldu sanırım 6. seviye yükseltme imgesi duruyordu sonra bir şeyler oldu ve gitti. Sli notlar aldığım zaman imge gelmiyor nedeni nedir ya da 7. seviyeye başka bir şekildemi yükseltiyoruz?

Lol nickin nedir?

S- veya S+ aldığınızda gelir.

7. seviyeye yükseltmek için 3 tane 7. seviye ustalık imgesi gerekli. 6. Seviye imgesine nazaran bu imgeyi alması daha zordur. 3 maçta S veya S+ almalısınız. Sonra bu 3 imgeyi ustalık simgesine yükseltmek için 2950 mavi öz veya şampiyonunuzun kalıcı şampiyon kristali veya 3 tane şampiyonunuzun kendi kırık kristallerini kullanarak 7. seviye imgesine yükseltebilirsiniz.

Geri
Yukarı