Satılık League of Legends LoL EUW 173 Skins, 131 Champions Satılık Hesap

FaNTaSTiCaS

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar,

Server: EUW
İçerik: 173 Skins, 131 Champions
Sadece Skinlerin RP değeri: 163.095RP (yaklaşık 2700TL)
Tüm herolar açıktır.
Oynayacak vaktim olmadığı için satıyorum.
Ranked fazla oyun oynayamadığım için kümesi bronze'dur.
Hesap ilk açıldığından beri bana aittir. Tüm bilgileri mevcuttur.
Resimde gördüğünüz tüm skinler mevcuttur.
8 rün sayfası vardır.
Lvl 6 Mastery Janna, Sona ve Heimerdinger vardır.
Skinlerin hemen hemen yarısı açık olmayan skinlerdir.(Hextech Annie bile var.) Tüm Ultimate skinler ve Legendary skinlerin yarısı bulunmaktadır.
1200 Mavi toz ve 600 Sarı toz vardır.(+ lı -li)

Fiyatı 1.400 TL'dir. İstanbul içi satılacaktır. Fiyat nettir indirim ve takas olmayacaktır.

ChampionSkinList (0).jpeg
ChampionSkinList (1).jpeg
ChampionSkinList (2).jpeg
ChampionSkinList (3).jpeg
ChampionSkinList (4).jpeg
ChampionSkinList (5).jpeg
ChampionSkinList (6).jpeg
ChampionSkinList (7).jpeg
ChampionSkinList (8).jpeg
ChampionSkinList (9).jpeg
ChampionSkinList (10).jpeg
ChampionSkinList (11).jpeg
ChampionSkinList (12).jpeg
ChampionSkinList (13).jpeg
ChampionSkinList (14).jpeg
WardSkinList.jpeg

Son düzenleme:
Hocam 1400 TL ye Challenger hesap alınıyor yapmayın etmeyin. Tamam skinlere lafım yok ama kümesi de bronz.

Bronz hesap ve değerli skin olmadığı halde 1400tl fazla. Gümüş 5 ve 190 bin civarı RP değerinde kostüm var 300 liraya satmayı düşünüyordum.

Hesabımda 230 küsür kostüm olup tüm şampiyonlar da açıktı, ligi ise platin 3 idi. Bu hesabı 450 TL'den sattım. Malesef ki League of Legends hesapları sizin düşündüğünüz kadar değerli değil. :(

Skinlere ayrıntılı baktığınızda yarısı şuan açık olmayan skinler ve alamayacağınız skinler. Yani karşılaştırırken hangi skinlerin olup olmadığı önemli. Bronze olabilir, değeri kümeden dolayı değil kostümden dolayı bu şekilde. Ki çok ucuz bile. Tüm herolar da açık.

Dikkatle skinleri inceleyin göreceksiniz. 1820'lik açık olmayan bir çok skin var, championship ve hextech annie kostümü dahi var.

Kümesine bakarak yanlış olur. Her şeyi yüzde 50 indirimle bile alsanız 2.000 TL fiyatla alabilirsiniz ki bazı skinleri yine alamazsınız çünkü hiç açılmıyor.

Son düzenleme:
Bu tür oyunlara çok para yatırılsa dahi hesaplar o kadar etmiyor. 500 TL'den fazla etmez.

500TL'ye satacağıma hiç satmam daha iyi :) en azından boş vakitlerimde oynarım. Ederini beye göre söylüyorsunuz bilmiyorum ama 500 TL çok az. 500 TL ye bu charı getirin ben satın alıyım sizden.

500TL'ye satacağıma hiç satmam daha iyi :) en azından boş vakitlerimde oynarım. Ederini beye göre söylüyorsunuz bilmiyorum ama 500 TL çok az. 500 TL ye bu charı getirin ben satın alıyım sizden.
Sizin beğenerek satın aldığınız kostümler bir başkası için belkide aklına dahi gelmeyecek kostümler. Alıcı bol kostümlü hesap almak istiyor fakat siz bu kostümleri özen ile seçip aldığınız için fazladan fiyat vermeyi istemeyecektir. Genel olarak ilanları biraz incelerseniz 500 TL'ye dahi zor yetiştiğini göreceksiniz.

Satmak istiyorsan yurtdışında bir forumda da şansını denemelisin. Dediğin kostümler kapalı kostümler. Annie'nin o kostümü bildiğim kadarıyla pahalı bir skin.

Tamamen kapalı olmayan sadece sandığa kaldırılmış kostümler sandığınız kadar değerli değiller. Sonuçta özel bir etkinlikte, indirimde, kutudan çıkabiliyorlar. Esas değerli olan kostümler PAX serisi kostümler, Black Alistar, CS Riven gibi kostümler. Bu kostümlerin bulunduğu hesaplar tahmin ettiğiniz paraları ediyor. Bronz olduğunuzdan dolayı hiçbir Victorious kostüme de sahip değilsiniz, bunlar da satın alınamaz kostümler. Evet o kadar para harcadıktan sonra ucuza gideceğini bilmek sıkıntı; ancak bu işin de piyasası böyle.
Üstelik 2700 TL doğru bir hesap değil. Sebebine gelirsek, tüm kostümler indirimsiz ve son 4-5 ay içinde almış olsanız bile 2000 TL ediyor. İndirimler ve daha eski RP fiyatları da hesaba katarsanız çok daha aşağıda bir para çıkacaktır.
Üzgünüm; ancak fiyatı bu seviyede tutarak bu hesabı satamazsınız. 500-600 TL ya da yurtdışı forumlarında 200 Euro civarı bir fiyata satabilirsiniz.

Geri
Yukarı