League of Legends Nasıl Oynanır?

Hiko

Hectopat
Merhaba Arkadaşlar, başlık size biraz saçma gelebilir. Ben MOBA tarzı oyunları hiç oynamamıştım. Cuma günü okulda arkadaşlarım LoL hakkında konuşuyorlardı. Bende oyunu denemek istedim ama neredeyse hiçbir şey anlamadım. Sizden ricam oyunu bana anlatabilir misiniz?

Benim buraya yazdıklarımla öğreneceğini sanmıyorum görsel bir anlatımla öğrenmek daha kolay olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben botlara karsı oynayarak öğrendim. Hangi karaktere ne item alacagımı aşağıda ki siteden baktım:
League of Legends

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynanış olarak:
Oyun gayet kolay zaten sadece karakter kullanımı item seçimi zor oluyor ama kavrarsın bir süre sonra.

Türkçe seslendirmesi var oyunun ilk olarak 3 tane eğitim sunuyor sana onları yaparak anlamaya çalışırsın sonra botlarla oynarsın.

Benim buraya yazdıklarımla öğreneceğini sanmıyorum görsel bir anlatımla öğrenmek daha kolay olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben botlara karsı oynayarak öğrendim. Hangi karaktere ne item alacagımı aşağıda ki siteden baktım:
League of Legends
Alakasız olacak ama başta: Lig of lecıs diyor :D hehehehe :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı