League of Legends oturum açma hatası

Papyrus

Hectopat
Yer
Karaaltan
Daha fazla  
Meslek
İstiyor: Bilgisayar mühendisi
League of Legends'e girdiğimde bana "Oturum açma sırasında bir hata meydana geldi. Lütfen tekrar deneyin. " Diye bir hata geliyor. Çözümü nedir acaba?

IMG_20191209_230725.jpg

IMG_20191209_230725_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam düzeldi teşekkür ederim.
Dostum sorunun çözülmesi ve bunu nasıl çözdüğünü söylememek bir kural ihlalidir.

"Sorununuz çözüldüğünde bunu nasıl çözdüğünüzü yazın. Böylece başkaları aynı konuyu hortlatmaz ve forum forum dolaşmak zorunda kalmaz. "Çözüldü" yazıp çözümü yazmamak ceza nedenidir. Çözümü yazmamak hesabınızın tamamen silinmesine neden olabilir! Technopat Sosyal'de bencil insanlara yer yok, bilgiyi paylaşacaksınız."

Technopat Sosyal Kuralları 5. madde.
@Ali Güngör

Dostum sorunun çözülmesi ve bunu nasıl çözdüğünü söylememek bir kural ihlalidir.

"Sorununuz çözüldüğünde bunu nasıl çözdüğünüzü yazın. Böylece başkaları aynı konuyu hortlatmaz ve forum forum dolaşmak zorunda kalmaz. "Çözüldü" yazıp çözümü yazmamak ceza nedenidir. Çözümü yazmamak hesabınızın tamamen silinmesine neden olabilir! Technopat Sosyal'de bencil insanlara yer yok, bilgiyi paylaşacaksınız."

Technopat Sosyal Kuralları 5. madde.
@Ali Güngör
Kardeşim zaten çözümü cevapları iyi okursan anlarsın. @ekremefe sönmez'in dediği sorun giderici işime yaradı. Sanırım sen anlamadın.
Söylediği bir cevaba alıntı yaparak teşekkür ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı