League of Legends oynanır mı?

Çok şey kaybediyorsun.
Çünkü 150'den fazla karakter var ve hepsinin özellikleri birbirinden farklı.
Bu da çeşitli stratejiler ortaya koyuyor.
Örneğin Kindred-Azir ikilisi. Kindred en güçlü yeteneğini kullanıyor ve bir daire açarak o dairedeki herkesi ölümsüz yapıyor. Azir de en güçlü yeteneği ile o dairedeki rakip düşmanları dairenin dışarısına çıkartıp, girişlerini kapatıyor. Kindred'da nişancı olduğu daire dışındakilerini bir güzel kesiyor.
Yanlış anlama ironi amaçlı mı yazdın ?
Yoksa ciddimisin ? 🤨

Bu oyun ciddi manada insanı sinir hastası olmaya doğru sürüklüyor. Ben oyunu sileli 9 ay oldu. Ve inan daha sakin biriyim artık. Oyun gayet keyifli bir oyun. Ama oyunun en büyük eksik yanlarından biri TR serveri olması.Tr serveri olmasa çok iyi bir oyun. Neden mi? Çünkü yaptığın en küçük hatada tüm takım seni suçlu buluyor, ve ana bacı küfür etmeye başlıyor. Dine küfür edenler, Allah'a küfür eden edepsizler, peygambere küfür eden ahlaksızlardan bir sürü var. En önemliside ban yemiyorlar. Oyun sonuda suçlu olmalarına rağmen sesli sohbette davet ediyorlar. Zaten oyunun genel yaş ortalaması 15-18 falandır kesin. Yani çoğu küfür edenlerin yaşı daha çocuk. Zaten bu bahsettiğim tiplerin amacı oyun kazanmak değil, milleti delirtmek. Yani sinir etmek. Ormancı rölünde oynamak da ayrı bir sıkıntı. Ne zaman maç kaybetsem o maçta hep ormancı suçlu olurdu. Sürekli ormancıya laf atarlardı. Bir diğer sıkıntılı pozisyonda destek oynamaktı. Benim mainim destek yani Support İngilizce tabiriyle. 100k Morgana vardı. İyide oynuyordum. Ama Morgana bilmeyen biri yanıma geldiğinde sürekli ölüp "SUP diff ben feed" yazıp insanı delirtiyorlar bu tipler. O yüzden kısaca oyunu oynamayın. Oynayın diyenlerin liglerini merak ediyorum açıkçası. Ya da kaç saatte o lige atladıklarınıda anlatsınlar. Ben oyunu 5 yıldır oynadım ve bronzdan çıkamadım. Ya ben iyi oynayamıyordum ya da takımıma gelen toksikler yüzünden bronzda kaldım. En iyisi hiç oynamamak. Oynasam bile anca sohbet kapalı falan oynarım. Bu oyuna harcayacak sinirimde, zamanım da yok...

Geri
Yukarı