League of Legends Oynatacak Laptop Önerisi

zardanadam

Kilopat
League of Legends, Hearthstone gibi fazla bir sistem gereksinimi olmayan oyunları oynayabileceğim güzel görünümlü bir laptop arıyorum, yardım edebilecek var mı?

Dipnot: Diğer konular eskidiği için yararlanamadım, stokta kalmamış laptoplar.

Hocam bu oyunlar çok fazla sistem gerektiren oyunlar değil. AMD Ryzen işlemcili Vega grafik etegreli bilgisayarlarda rahatlıkla oynayabileceğinizi düşünüyorum. Ucuz sayılır bunlar da piyasaya göre.

HP 15-BS014NT buna bir bakın derim 1080P CS:GO 60 FPS oynatıyor.
stokta olan bir site bulamadım.
Hocam bu oyunlar çok fazla sistem gerektiren oyunlar değil. AMD Ryzen işlemcili Vega grafik etegreli bilgisayarlarda rahatlıkla oynayabileceğinizi düşünüyorum. Ucuz sayılır bunlar da piyasaya göre.

hocam ben o kadar anlamıyorum bana şunu alın diyin onu alayım

Belli bir bütçe yazabilir misiniz.

max 3000-3500

3000 3500 TL niz var ise tabikide R6 Gta5 gibi oyunları oynatır eğer toplama yada hazır sistem masaüstü alırsan kessinlikle ve kessinlikle Pubg steam orta belkide yüksek ayarlarda 60 fps min alma imkanınız var.

3000 3500 TL niz var ise tabikide R6 Gta5 gibi oyunları oynatır eğer toplama yada hazır sistem masaüstü alırsan kessinlikle ve kessinlikle Pubg steam orta belkide yüksek ayarlarda 60 fps min alma imkanınız var.
Evet, benim bilgisayarım o bilgisayardan kötü olduğu halde düşükte oynayabiliyorum. Kasma,donma olmadan.

Teşekkürler arkadaşlar bunu alayım ozaman,geç cevap için kusra bakmayın.
Evet, benim bilgisayarım o bilgisayardan kötü olduğu halde düşükte oynayabiliyorum. Kasma,donma olmadan.
hocam çok özür diliyorum tam para biriktirdim heryerde stok bitmiş , yeni bir tane model önerebilir misiniz ?
@Federico Valverde hocam ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı