League of Legends Oyun Ayarları Nasıl Olmalı?

hasann gg

Hectopat
Daha fazla  
LoL de 1080p de çok yüksek 200 120 FPS alıyorum. FPS sıkıntı degil ama ayarlardan oyun seçeneğinde en altta oto atak vs. var. Onlar nasıl olmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oto atak kullanmanıza gerek yok. Gerisini kendiniz antrenman modunda deneyerek kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

LoL de 1080p de çok yüksek 200 120 FPS alıyorum. FPS sıkıntı degil ama ayarlardan oyun seçeneğinde en altta oto atak vs. var. Onlar nasıl olmalı?

Oto atak bazen sizin missclickinizi toparlayabiliyor S tuşuna bastığınız zaman zaten vurmaz fakat alışamazsanız kapatabilirsiniz.

Ama burada oto atagı açmış ve hepsi de tikli.
Tam olarak izlersen ne işe yaradıklarını ve kendi nasıl kullandığını söylüyor.Sana ayar vermemiz mantıklı olmaz mouseyi sol eliyle kullananlar var mesela ben sağ elimde kullanıyorum ve otomatik sağ el mousesi önericem kendine göre ayarlayacaksın

Oynadığın koridora ve role göre değişir bu durum. Örneğin support oynuyorsan iptal et oto atağı. Bunun sebebi adc'nin wave kontrolünü bozabilirsin. Ama ormancıysan eğer açmanı öneririm. Bazen orman kampı keserken laneleri izleriz oyun takibi yaparız, bu sırada vurduğumuz canavar ölürse ve özellikle ilk seviyelerdeysek ölebilme ihtimalı doğuyor. Fakat açık olduğunda otomatik olarak diğerine vurmaya devam eder. Yine aynı şekilde midde de çok gerekli değil fakat S tuşuna bastığınız zaman otomatik durur zaten. Alışamam diyorsanız kapatın. Ormancı oynuyorsanız açık durması taraftarıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı