League of Legends oyuna giriyor ama sayfa açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11
Daha fazla  
RAM
8gb ram
Ekran kartı
ntel(R) UHD Graphics
Anakart
ıdk
İşlemci
12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12450H
LoL'u sakin bir şekilde oynuyordum 100-120 arası FPS alıyordum yani sistemim yetiyordu bir anda hata vermeye başladı. Client açılıyor oyunun kendisi açılmıyordu oyuna giriyordum sayfa açılmıyor. Yeniden bağlan butonu işe yaramıyordu. En başta an error occured diyordu ancak artık o hatayı da alamıyorum. Silip yükledim repair toolları kullandım ancak hiçbir işe yaramadı.

Ticket da açtım belirli dosyalar istediler ancak atsam da geri yanıt alamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL'u sakin bir şekilde oynuyordum 100-120 arası FPS alıyordum yani sistemim yetiyordu bir anda hata vermeye başladı. Client açılıyor oyunun kendisi açılmıyordu oyuna giriyordum sayfa açılmıyor. Yeniden bağlan butonu işe yaramıyordu. En başta an error occured diyordu ancak artık o hatayı da alamıyorum. Silip yükledim repair toolları kullandım ancak hiçbir işe yaramadı.

Ticket da açtım belirli dosyalar istediler ancak atsam da geri yanıt alamadım.

Uyumlulukta açmayı denediniz mi?

Uygulamaya sağ tık - özellikler - uyumluluk - uyumluluk sorun gidericisini çalıştır - programı sına.

Uyumluluk sorun gidericisini çalıştır butonununa bastığım zaman Windows'un yardım al sayfası açılıyor ve bembeyaz bir ekranla bakışıyorum.

Uyumluluk sorun gidericisini çalıştır butonununa bastığım zaman Windows'un yardım al sayfası açılıyor ve bembeyaz bir ekranla bakışıyorum.
işlemi başarıyla yaptım ama sorunum çözülmedi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı