Çözüldü League Of Legends Oyundaki Şampiyonlar Konuşmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AATROX28

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle League of Legends'i bayağıdır oynuyorumtaki 3 ay önce ekran kartim yanana dek. Karti yeniden aldiktan sonra hemen LOL'u indirdim tabii ama en sevdiğim özelliklerden biri yoktu. Oyundaki şampiyonlar oyun içi öğütlerde bulunuyorlardı ama 3 ay sonra yeniden yükledikten sonra bu özellik yok oldu güncellemeden kaynakli diye düşündüm ama değil oyundakilere sorunca ben de konuşuyorlar dedi. Lütfen yardim edin

Oyunun istemcisinde sağ üstte ayarlar kısmi var. O butona tıkla.

Tam onarımı başlat tarzında bir buton var, bas ona.

Biraz bekleticek seni, büyük ihtimal oyunun dosyalarında sıkıntı var.

Eğer dediğimi yaparsanız ve sorun devam ederse Riot ekibine bilet gönderin.

Merhaba, öncelikle League of Legends'i bayağıdır oynuyorumtaki 3 ay önce ekran kartim yanana dek. Karti yeniden aldiktan sonra hemen LOL'u indirdim tabii ama en sevdiğim özelliklerden biri yoktu. Oyundaki şampiyonlar oyun içi öğütlerde bulunuyorlardı ama 3 ay sonra yeniden yükledikten sonra bu özellik yok oldu güncellemeden kaynakli diye düşündüm ama değil oyundakilere sorunca ben de konuşuyorlar dedi. Lütfen yardim edin
Arayüz de ayarlar kısmındaki tam onarımla çözebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı