League of Legends Prime Gaming kapsülü bu ay ve ilerisi için ödül vermeyecek

Nicksizfury

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
1679312085875.png

1679312102950.png

Bazı söylentiler vardı bende Prime Gaming canlı desteğe sordum ve League Of Legends prime gaming kapsülü için son alınan kapsülün son olduğunu ve ödül gelmeyeceğini söyledi. Konuşmalar yukarıda.

Konuşmaları çevireyim ben forumlarda prime gaming kapsülünün bir daha gelmeyeceği hakkında konuşmalar dönüyor bu doğrumu dedim o da kontrol edeceğini söyledi ve 5 dakika beklettikten sonra malesef bunun son kapsül olduğunu ve bundan sonra kapsül gelmeyeceğini söyledi. Bende sonrasında kafamda soru işareti kalmasın bu kesinlikle son kapsül ve herhangi bir düzenleme için ileri bir tarihe atmadınız değil mi? Dedim o ise evet şimdilik böyle dedi eğer bir güncelleme yapacaksak biz paylaşırız dedi.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1708413

Eki Görüntüle 1708415

Bazı söylentiler vardı bende Prime Gaming canlı desteğe sordum ve League Of Legends prime gaming kapsülü için son alınan kapsülün son olduğunu ve ödül gelmeyeceğini söyledi. Konuşmalar yukarıda.

Konuşmaları çevireyim ben forumlarda prime gaming kapsülünün bir daha gelmeyeceği hakkında konuşmalar dönüyor bu doğrumu dedim o da kontrol edeceğini söyledi ve 5 dakika beklettikten sonra malesef bunun son kapsül olduğunu ve bundan sonra kapsül gelmeyeceğini söyledi. Bende sonrasında kafamda soru işareti kalmasın bu kesinlikle son kapsül ve herhangi bir düzenleme için ileri bir tarihe atmadınız değil mi? Dedim o ise evet şimdilik böyle dedi eğer bir güncelleme yapacaksak biz paylaşırız dedi.
21'inde verilecek diye biliyordum kapsülü ama böyleyse gerçekten üzülürüm.

PBE'de yeni Prime Kapsülü vardı en son. Hatta Skin Spotlight kanalı içeriğini bile Twitter üzerinden paylaşmıştı.

Eki Görüntüle 1708432
Sonradan çıkarılmış olabilir. Yukardaki konuşmaları atmadım ama canlı destekte ilk olarak prime gaming kapsülü her ay geliyor demişti. Sonra konuşmayı devam ettirdim ve kontrol edeceğini söyledi ve kontrol ettikten yaklaşık 5 6 dakika sonra yukardakileri yazdı yeni bir karar herhalde.

1679344726191.png

Evet kesinleşmiş arkadaşlar bu son kapsüldü.

Dosya Ekleri

• 1679344702251.png
    1679344702251.png
    757,5 KB · Görüntüleme: 1.076
Son düzenleme:
1679348772607.png

Güncelleme: Yeni kapsül yayınlamışlar LoL için ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım. Neyse şuan aktif kapsül alabilirsiniz.

Geri
Yukarı