League of Legends sizi nasıl etkiler?

Hocam plattan çıkana kadar herkesi muteleyin, zaten oyun aram gibi oynanıyor liglere kadar, diamond civarında daha bilgili kişiler olduğu için küfür vs çok nadir maks 1 tane gelir onu da mutelersiniz sadece ve oyunun keyfini çıkarırsınız, eu West sunucusundan bahsediyorum bu arada.
Bu bende işe yaramıyordu. Adama muteledim diye koridora geliyor, donuyor CTRL 3 yapıyordu (TR server)

Hocam düşük elolarda taşımak çok kolay, isterse AFK kalsın yine de maçı kazanırsınız eğer iyi oynuyorsanız.

EU West de böyle bir olaya denk gelmedim, herkes bilinçli gibi görünüyor hocam

Eu West'de böyle bir olaya denk gelmedim, herkes bilinçli gibi görünüyor hocam

Yani genelde chat yapmazlar fakat eu West'de çok fazla trolleyen var, TR'de chat yapılıyor West'de troll.

Kayıp işareti oyundan bezdirebiliyor adamı ya Amacı dışında kullanılıyor genelde

Oyunda beni en çok güldüren sinyal biçimi

Rakibi kesiyorum sinyal atıyor
base atıyorum neden base atıyorsun diye sinyal atıyor :d
hata yaptığım zaman zaten 30 tane ss yiyorum

O zamanlar elom elmas 3 / ustalık'tı

Tekrar belirtmek gerekirse TR server

Hocam ben carryliyen şampiyonları çok seviyorum şimdi yalan yok . Katarina oynuyorum hocam çok da seviyorum şampiyonu ve snowballa bağladığında çok cc yoksa çok zor durdurulması

@Lucie Ben de o lig arası takılıyorum Kitle yine kanser. Moral bozmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Troll yapanlar derken hocam biraz daha ayrıntı verir misiniz?

Laneine gelir, base de bekler, durdukyere flash vs. atar, feedler, daha çok sayabilirim fakat şu an aklıma gelmiyor.
Hocam ben carryliyen şampiyonları çok seviyorum şimdi yalan yok. Katarina oynuyorum hocam çok da seviyorum şampiyonu ve snowballa bağladığında çok CC yoksa çok zor durdurulması.

Hızlı lig kasmak istiyorsanız kesinlikle kaisa öneririm, 3 günde West'te unranked 30 lvl hesabı Gold'a kasmistim sonra anakart bozuldu garantiye gönderdik 1 aydır bekliyoruz bakalım.

Bak bi de lole şöyle bak.
Arkadaşlarınla toplanmışsın. Önünde sevdiğin bir atıştırmalık yanında maden suyu ama bu sıradan bir maden suyu değil yaz sıcakları için sabahtan dolaba koyduğun, içerken boğazından böyle midene doğru geçerken bile o soğukluğu, ferahlığı hissettiğin bir maden suyu. Ayaklarını da uzatmışsın yatağına Aykut Elmas'ın vinesinde ki gibi oturuyorsun. Girmişsin Aram'a poro besliyorsun. Böyle sağa sola büyü yapıyorsun, katliam alınca "HELALLLLLLL" diye bağırıyorsun. Misss.

Ama bunu ne zaman yapacaksın biliyor musun? Kendine bir hedef belirledikten sonra (ben elması belirlemiştim) o hedefe ulaştınca hiçbir mutluluk hissetmediğin an "tamamm işte benim zamanım" diyip düşeceksin Aram'ın tozlu yollarına.

ADC şampiyonlarını oynamayı sevmiyorum . Çok mobil şampiyon oynamak hoşuma gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…