League of Legends sizi nasıl etkiler?

Oyundaki şampiyonlar vs görünüm muhteşem bunlara hiçbir sözüm yok. Onları mutelersem onlar ile nasıl anlaşacağım? Nereye gidecekler vs nereden bileceğim belki o şeyi kapattığım için oyunu kaybederim. Sadece mouse ile atılan mesajları aç dersen sürekli bir şey yaptığın'da pingliyorlar zaten o yüzden anlamsız.

Bende bir ara darius çok oynuyordum :) , çok zevkli ve cool bir şampiyon. Hele ki yüce kral darius un o içleri yaktığı r sesi :)

Hocam plattan çıkana kadar herkesi muteleyin, zaten oyun aram gibi oynanıyor liglere kadar, diamond civarında daha bilgili kişiler olduğu için küfür vs çok nadir maks 1 tane gelir onu da mutelersiniz sadece ve oyunun keyfini çıkarırsınız, eu West sunucusundan bahsediyorum bu arada.
Bu bende işe yaramıyordu. Adama muteledim diye koridora geliyor, donuyor CTRL 3 yapıyordu (TR server)

Hocam düşük elolarda taşımak çok kolay, isterse AFK kalsın yine de maçı kazanırsınız eğer iyi oynuyorsanız.

Hocam plattan çıkana kadar herkesi muteleyin, zaten oyun aram gibi oynanıyor liglere kadar, diamond civarında daha bilgili kişiler olduğu için küfür vs çok nadir maks 1 tane gelir onu da mutelersiniz sadece ve oyunun keyfini çıkarırsınız, eu West sunucusundan bahsediyorum bu arada.
EU West de böyle bir olaya denk gelmedim, herkes bilinçli gibi görünüyor hocam :)

Kayıp işareti oyundan bezdirebiliyor adamı ya :) Amacı dışında kullanılıyor genelde :D

Oyunda beni en çok güldüren sinyal biçimi :D

Rakibi kesiyorum sinyal atıyor
base atıyorum neden base atıyorsun diye sinyal atıyor :d
hata yaptığım zaman zaten 30 tane ss yiyorum

O zamanlar elom elmas 3 / ustalık'tı

Tekrar belirtmek gerekirse TR server

Hocam düşük elolarda taşımak çok kolay, isterse AFK kalsın yine de maçı kazanırsınız eğer iyi oynuyorsanız.
Hocam ben carryliyen şampiyonları çok seviyorum şimdi yalan yok . Katarina oynuyorum hocam çok da seviyorum şampiyonu ve snowballa bağladığında çok cc yoksa çok zor durdurulması

Troll yapanlar derken hocam biraz daha ayrıntı verir misiniz?

Laneine gelir, base de bekler, durdukyere flash vs. atar, feedler, daha çok sayabilirim fakat şu an aklıma gelmiyor.
Hocam ben carryliyen şampiyonları çok seviyorum şimdi yalan yok. Katarina oynuyorum hocam çok da seviyorum şampiyonu ve snowballa bağladığında çok CC yoksa çok zor durdurulması.

Hızlı lig kasmak istiyorsanız kesinlikle kaisa öneririm, 3 günde West'te unranked 30 lvl hesabı Gold'a kasmistim sonra anakart bozuldu garantiye gönderdik 1 aydır bekliyoruz bakalım.

Herkese merhabalar ve iyi sosyaller :). Arkadaşlar, öncelikle neden bu açıklamayı yapma gereği duydun derseniz, oyuna başlamadan önce 2 defa düşünüp insanların bu işkenceleri çekmemeleri için. Bir hikaye mi anlatacağım, sizi sıkmamak için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum :).

1- Bu oyuna nasıl başladım: Öncelikle benim arkadaşım bana bu oyunu öğretti, çok'da eğlenceliydi aslında. Nasıl eğlenceliydi? Biz aslında oyun içinde oyun oynuyor gibiydik. Birkaç şampiyon belirleyip kendi kendimize eğleniyorduk, ama işte bir zaman geldi ki hayal kırıklığına uğradık.

2 - Neydi bu hayal kırıklığı? : Dereceli maçlarımız açılmadan önce yani bir belli seviyeye kadar dereceli oynayamıyoruz ya ondan bahsediyorum, işte o zamana kadar gerçekten çok süper bir oyun olduğunu düşünüyordum. Arkadaşım bana: "Hadi 30 Level olduk biraz da dereceli atalım" dedi. Ben de heyecanlandım tabii bilmiyordum ki çok kötü bir ortam var. Ve işte olan oldu, yeni şampiyonlar alındı, rünler dizildi ve başladık oynamaya.

3 - Dereceliye başlangıç: Oyun'da yine ben sandım ki çok iyi geçecek ve eğlenceli bir şekilde oynayacağız. Sohbeti okuyunca bu oyunun nasıl olduğunu az çok tahmin ettim, işte o sohbette az çok hatırladığım kadarıyla yazılanlar.
X: "Lan Yasuo kitleme lan, o benim şampiyonum, küfürler ve hakaretler hayatımda duymadım. İşin garip tarafı bunu ne kadar yaşı küçük çocuklar yapsa da 30 yaşındaki adamlar bile yapıyordu.

4 - Bu şeyleri gördükten sonra ne yaptım? : Hâlâ oynamaya devam ettim, bu benim büyük bir hatam oldu. Bu konu ile destek bileti oluşturup "Riot Games"e ulaştırdım. Onlar bana bu konu ile ilgili bir şeyler yapacaklarını ve eğer oyuncu yasaklanır veyahut cezalandırılır ise bana bildirim atacaklarını söylediler gerçekten de bildirim geldi ve ufakta olsa sevindim.

5 - Jungle oynuyorsun ve başına ne gelebilir? : Aslında soru belki tersten de şöyle de olabilirdi "Jungle oynuyorsun ve başına ne gelmiyebilir? ". Neden böyle bir başlık koydum çünkü:
1 - Eğer bir oyuncu gank yer ve ölürse yazacağı tek şey "Jungle farkı, sövmek" oluyordu.
2 - Eğer kötü oynarsanız sizin mentalinizi öyle yerle bir ediyorlar ki mental diye bir şey kalmıyordu.
3 - "Jungle farkı Jungle farkı" diye ağlayanlar genel de karşı takıma bilerek besleyen insanlardı ve bundan zevk alıyorlardı.

6 - Bunlar olduğu halde sen ne yaptın? Yoksa yine devam mı ettin oynamaya? : Bu halde oynayabileceğimi hiç sanmıyordum, bu kadar hakaret, kin, nefret besleyen insanlar ile bir arada bulunmak beni de onlar gibi yapmaya zorluyordu. Ben de bir hata yapıp o söven bir çocuğa sövdüm ve hiç ihlal almama rağmen 15 günlük ban yedim.

7 - Banın ardından ne yaptın? Bir destek bileti oluşturdum ve yolladım. Onların bana yazdığı şey "böyle hakaretlerde direk ban da yiyebilirsiniz" demişlerdi. En azından ben böyle hatırlıyorum.

8: Hesabın artık ban yedi. Şimdi ne yapacaksın? : Yayıncıların oynadığı bölgeye yani "eu West"e geçiş yaptım ve gerçekten de bu zamana kadar hiç anneme vs. küfür yemedim. Ama takımıma gelen bir Türk olduğunda o kadar kendini belli ediyordu ki adamın direk yazdığı şu "mother*****" zaten başka bildiği kelime olmadığı için direkt anlaşılıyordu. Ama takımıma Türk gelmeyince daha rahat ve daha sakin oluyordum. Takım oyunu çok güzel ve insanların birbirleri ile anlaşması muazzamdı. Çünkü hiç kimse birbirine "apta* gelsene, berbat oynuyorsun." diye çağırdığını veyahut söylediğini duymadım. Genellikle sen toxiclik yaparsan seni aşağılıyorlar ve dışlıyorlar. Bu sebeple senin de onlara karşı saygın oluyor.

9: Şu an'da mutlu musun ve o bölge iyi mi? Gerçekten çok mutluyum ve insanlar eğlencesi için oynuyor birbirlerine hakaret etmek için oynamıyor. Eğer Türk gelirse direk oyunu bozun derim hiç konuşmaya, uğraşmaya değmez.

10: Oyunu hiç başlamayanlara ideal mi? Kesinlikle değil ve insanın moralini gerçekten çok bozan oyuncular var hayatınızdan bezdirirler gerçekten çok kötü insanlar var. Onun yerine çok daha iyi oyunlar var bu oyun kırılgan ve mentali kötü oyunlar için kesinlikle değil. Benden bu kadar dostlar. Sağlıcakla kalın, görüşmek üzere :)
Bak bi de lole şöyle bak.
Arkadaşlarınla toplanmışsın. Önünde sevdiğin bir atıştırmalık yanında maden suyu ama bu sıradan bir maden suyu değil yaz sıcakları için sabahtan dolaba koyduğun, içerken boğazından böyle midene doğru geçerken bile o soğukluğu, ferahlığı hissettiğin bir maden suyu. Ayaklarını da uzatmışsın yatağına Aykut Elmas'ın vinesinde ki gibi oturuyorsun. Girmişsin Aram'a poro besliyorsun. Böyle sağa sola büyü yapıyorsun, katliam alınca "HELALLLLLLL" diye bağırıyorsun. Misss.

Ama bunu ne zaman yapacaksın biliyor musun? Kendine bir hedef belirledikten sonra (ben elması belirlemiştim) o hedefe ulaştınca hiçbir mutluluk hissetmediğin an "tamamm işte benim zamanım" diyip düşeceksin Aram'ın tozlu yollarına.

Laneine gelir, base de bekler, durdukyere flash vs. atar, feedler, daha çok sayabilirim fakat şu an aklıma gelmiyor.

Hızlı lig kasmak istiyorsanız kesinlikle kaisa öneririm, 3 günde West'te unranked 30 lvl hesabı Gold'a kasmistim sonra anakart bozuldu garantiye gönderdik 1 aydır bekliyoruz bakalım.
ADC şampiyonlarını oynamayı sevmiyorum . Çok mobil şampiyon oynamak hoşuma gidiyor

Geri
Yukarı