League of Legends yeni mağaza

2012 den beri oynuyorum yıllar önce gelen harita güncellemesinden sonra soğumuştum buda üstüne geldi bende bırakmayı düşünüyorum

Yeni eşyaları öğrenmek adına sık sık video izlersek belki bırakmayız :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çoğu arkadaşım da dahil olmak üzere benim sevindiğim bir haber oyun gelişmekte. Herkesin bırakacağım gözüyle bakıp alışınca eskisini unutacağı bir güncelleme.

Nedense yazdıklarımın hiçbirini okumamışsın gibi geldi ben bu oyunu neredeyse çıktığı günden beri oynuyorum yani ben başladığımda oyun buydu ben bunun üstüne ne güncellemeler gördüm ne değişiklikler oldu ne karakterler geldi neler gitti senin belki hiç duymadığın mana potunun kaldırılması olayı ama bu mağaza bu item sistemi olmadı o mağaza ne ya.

Dosya Ekleri

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    264,9 KB · Görüntüleme: 36
Dediğin gibi dostum 4 5 yıldır zevkle oynadığım oyundan soğudum şu an hele ki şu item ikonları asıl beni mahveden o oldu çok amatör duruyor.

Şu anda bu yeni magaza sisteminden hiçkimse memnun degil zaten, adamlar oyuna yenilik getirecegiz diye her şeyi berbat ettiler, ben şu anda itemlerin hepsini ezberliyene kadar oynadıgım Hero'lara eşya seti ayarladım, yoksa magazada aradıgın itemi bulana kadar 30 saniye bekliyorsun, sizde yeni magazaya alışana kadar ve itemleri ezberleyene kadar böyle yapın.

Yenilik iyidir ama bu biraz zamansız oldu. Yani önceden paylaştılar ama birden bu kadar eşyanın değişimi çoğu oyuncu için kötü oldu. Ben öncesinde oyun süremi azalttığım için pek etkilemedi. Zaten 2-3 yıldır dereceli oyunlara girmiyorum 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı