League of Legends yükleme ekranında donuyor

Maestro254

Hectopat
Arkadaşlar merhaba dün gece saat 12 gibi ekran kartı driverımı ve Windows'u güncelledim her şeyi yaptım LoL'e giriyorum oyuna giriyorum bir şey olmuyor maç a giriyorum yükleme ekranında oyun donuyor bilgisayar vs donuyor. 10 saniye sonra kapanıyor. Sadece Client kalıyor. Yeniden bağlan geliyor, basıyorum ama maçın içinde vs oluyor bu. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Kaspersky ile bilgisayarı tarattım.
Driverların hepsi güncel Windows vs.
hile kullanmadım bir şey kullanmadım.
Windows Defender vs açık ayriyeten Kaspersky kullanmaya başladım.
Bu arada EUW suncusunda oynuyorum TR de de oluyor aynı şey.
Hextech onarım aracı ile onardım ama hala aynı.
Sistem özelliklerim.
Ryzen 5 1600 AF.
1050 Ti.
G.Skill 8 GB.

Bu arada arkadaşlar patch gelmeden önce aynıydı. Bu sabah gene patch gelmişti ama değişen bir şey yok. Hala aynı.

Direct X ve C++ zımbırtıları yüklü mü?
Yükleme ekranında kalıyordu bende de bunları güncelleyince düzelmişti. Dene istersen.

Arkadaşlar Merhaba Dün Gece Saat 12 Gibi Ekran Kartı driverımı ve Windows u güncelledim Herşeyi Yaptım LoL e giriyorum oyuna giriyorum bir şey olmuyor maç a giriyorum yükleme ekranında oyun donuyor bilgisayar vs donuyor 10 saniye sonra kapanıyor sadece client kalıyor yeniden bağlan geliyor basıyorum ama maçın içinde vs oluyor bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz teşekkürler

Kaspersky ile bilgisayarı tarattım
Driverların hepsi güncel Windows vs
Hile kullanmadım bir şey kullanmadım
Windows defender vs açık ayrıyetten Kaspersky kullanmaya başladım
Bu arada euw suncusunda oynuyorum tr de de oluyor aynı şey
Hextech Onarım aracı ile onardım ama hala aynı

Sistem Özelliklerim
Ryzen 5 1600Af
1050Ti
Gskill 8gb
Bu arada arkadaşlar patch gelmeden önce aynıydı bu sabah gene patch gelmişti ama değişen bir şey yok hala aynı
Direct X ve C++ zımbırtıları yüklü mü?
Yükleme ekranında kalıyordu bende de bunları güncelleyince düzelmişti. Dene istersen.
Güncel hepsi
Galiba tek çözüm format

Gerçekten şu sorunun çözümü format atmak mı? 1 haftadır riot destek ekibiyle iletişim halindeyim her dediğini yaptım hala çözülmedi. İşin garibi eskiden 10-15 maçta bir olurdu artık 1-2 maçta bir oluyor.
Oyunu uzun süre bıraktıktan sonra bu yaşandı

Geri
Yukarı