League of Legends'da SenpaiGG oto-rün dizme özelliği

RobinScherbatsky

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Senpai'yi yaklaşık 5 aydır kullanıyorum bu oto rün dizme özelliğini ilk başlarda yetersiz buluyordum fakat kısa sürede öyle bir gelişti ki alanında eski olan uygulamaların önünde görüyorum. Pre-Game sekmesi çok hoşuma gidiyor counter pick önerileri ve meta şampiyonlara bakarken Alt Tab atıp bir sürü site açıyordum fakat artık ihtiyacım olan her şeye tek bir yerden ulaşmak hoş geliyor. Sizin deneyimleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
SenpaiGG iyidir hocam evet severiz kendisini. Ama LoL'ü bıraktıktan sonra sildim. Şuan Valorant için Blitz kullanıyorum.

Blitz Valorant için ne yapıyor ?
Gold elo oyuncususun diyelim Gold elodaki ortalama Headshot,ölüm,kill,harita dolaşım istatistiklerini alıp senin oynayışların ile karşılaştırıyor ona göre sana istatik sunuyor ve senin gelişmeni gerektirdiğin yerlerini söylüyor.

Gold elo oyuncususun diyelim Gold elodaki ortalama Headshot,ölüm,kill,harita dolaşım istatistiklerini alıp senin oynayışların ile karşılaştırıyor ona göre sana istatik sunuyor ve senin gelişmeni gerektirdiğin yerlerini söylüyor.
Teşekkür ederim kullanacağım :)

Kendiniz dizin, rünleri öğrenmedikten sonra oyunun temel noktalarından birinden eksik kalırsınız. Challenger olmuşsunuz diyelim Silver adam sana rün soruyor. "Rünleri bilmiyorum ben" diyecek haliniz yok ya, gidin öğrenin basit zaten.

Kendiniz dizin, rünleri öğrenmedikten sonra oyunun temel noktalarından birinden eksik kalırsınız. Challenger olmuşsunuz diyelim Silver adam sana rün soruyor. "Rünleri bilmiyorum ben" diyecek haliniz yok ya, gidin öğrenin basit zaten.

Lee Sin'i 75-80 k ya kadar sihirli yıldız ile oynuyordum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı