League of Legends'da Top Laner Olmam İçin Önerileriniz

enesins

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar derecelide artık herkes ustalaştığı lane'i seçiyor biliyorsunuz. Size sorum şu olacak. Çok üst düzeyde Riven, Yasuo, üst düzeyde Pantheon, Mundo, Nasus oynuyorum. Top lane için yeterli herom yok yani. Size sorum şu olacak hangi karakteri almalıyım? Önerilerinizi istediğiniz şekilde yapabilirsiniz ama hem metaya uygun hem de benim herolarımın counter'layamadığı bir heroyu counter'layacak şekilde öneri yaparsanız sevinirim. Aynı zamanda tavsiyelerinizi de bekliyorum. İyi sosyaller :)

Mundo banlanmadığı sürece kesinlikle oynanması gereken bir şampiyon. Şu an çok güçlü. Bunun dışında Jax tercih ediliyor. Her maç banlanan Garen - Darius ikilisini de saymıyorum bile. Bunlar güzel şampiyonlar solo için.

Mundo'ya 6.2 yamasında ciddi bir nerf geliyor. Şuan topta en iyi diyebileceğimiz şampiyonlar fiora ve gp. İkisi de mekanik açısından biraz zor alışman uzun sürebilir

Riven gibi şu anda. Ama karşıma ezreal aldıkları için saçma sapan eziliyorum :(
League of Legends'ın kendi sitesinden yada oyunun içinden ezreal'a karşı güçlü olan karakterlere bakın ve o karakterlerle oynamayı deneyin.

Alıntı yapılan kaynak: Şampiyon Özellikleri-Ezreal (build/Efsane/Ct şampiyonlar vb) - League of Legends Forumu - durmaPLAY
#-------- Ezreal'ın --------#

GÜÇLÜ Oldukları: Jinx, Ashe, Lucian, Blitzcrank, Thresh, Nami, Teemo, Kog'Maw, Ahri, Fizz

ZAYIF Oldukları: Draven, Graves, Caitlyn, Miss Fortune, Twitch, Vayne, Akali, Sivir, Tristana, Corki

Teşekkür ederim hocam. GP almayı planlıyorum bu arada. Sizinle paylaşmak istedim bu günkü riven oyunum. Vayne AFK kaldı bir süre ve sayemde oyuna geri döndü. Bu maçta penta attım :) Dereceli maç. Gerçekten çok eğlendim ya :D
riven.jpg

Neye dayanarak çok üst düzey veya üst düzey oynadıgına karar verdin anlamadım. oyuna s5 de başlamıssın rank da 9 maç atıp 1 win almıssın. ? normal oyunlarda karsına gelen rakipleri lane de ezmen bişi değiştirmez veya penta attıgını yazman sonucta normal oyun.Ciddiye pek alınmıyor.Egon konuşmuş.

Neye dayanarak çok üst düzey veya üst düzey oynadıgına karar verdin anlamadım. oyuna s5 de başlamıssın rank da 9 maç atıp 1 win almıssın. ? normal oyunlarda karsına gelen rakipleri lane de ezmen bişi değiştirmez veya penta attıgını yazman sonucta normal oyun.Ciddiye pek alınmıyor.Egon konuşmuş.

Buraya laf atmaya gelmen çok saçma. Bunu ego olarak algılaman da ayrı bir saçma. Oyuna yeni başlamışım ve top laner olabilmek için farkındaysan sizlerden öneri istiyorum. Eğer çok bilen birisi olsaydım veya egom olsaydı zaten buraya da yazmazdım. S5 oyuncusuyum ve evet acemiyim, böyle bir yorum yapma gereğinde neden bulundun onu anlayamadım. Bu arada 61w 52 lose şu anda.

Ryze öğrenirsen sağı solu patlatırsın. Lig atlamak istiyorsan da ideal bir seçim Ryze.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı