League of Legends'da yerde çizgiler var

İşletim sistemi
Windows 10

Deniz Gemici

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, konuyu tam olarak anlatamadım; kusura bakmayın. Benim şikayetim şu Sihirdar Vadisi'nde zeminde bazı yerlerde çizgi var. Ekranda kılcal çizgiler var. Bu neden dolayı vardır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• IMG_20200908_014008.jpg
    IMG_20200908_014008.jpg
    2,3 MB · Görüntüleme: 108
Son düzenleme:
Ben de zamanında fark etmiştim onu fakat o durum normal diye biliyorum. Grafiklerden haritayı en yükseğe aldığın zaman azalıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende zamanında fark ettmiştim onu. Fakat o durum normal diye biliyorum. Grafiklerden haritayı en yükseğe aldığın zaman azalıyordu.

Evet onu bende fark ettim endişelendim de ekran kartına bir şey oldu diye malum PC eski peki çevre kalitesini arttırmak FPS düşürür mü çok ona göre yükselteyim.

Oyun grafiğini ve çözünürlüğünü arttırman sorunu çözecektir büyük ihtimal. Ama çözülmez ise NVIDIA ekran kartı kullanıyorsan NVIDIA Denetim Masasına girip her şeyi kaliteye göre ayarla.

Oyun grafiğini ve çözünürlüğünü arttırman sorunu çözecektir büyük ihtimal. Ama çözülmez ise NVIDIA ekran kartı kullanıyorsan NVIDIA Denetim Masasına girip her şeyi kaliteye göre ayarla.
Nvidia denetim masası artık çoğu şeyi değiştirme yetkisine sahip değil.

Geri
Yukarı