League of Legends'de görüntü bozulması

Berkay544

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar League of Legends oyununu oynarken görüntü ayarlarını çerçevesize getirince Alt+Tab yaptığımda ya da ekrana başka bir şey çıkınca bilgisayar kafayı yiyor. Aynı zamanda bazen de oyunu komple kapatıp bir hata veriyor hatırladığım kadarıyla da hata sebebinde de şöyle yazıyordu: Ekran kartının yerinden çıkarılmasından ya da sürücülerden kaynaklanıyor olabilir. Gibi bir açıklama vardı. Ki bilgisayarım laptop olduğundan ekran kartı çıkması mümkün değil. Bu arada yukarıda bahsettiğim görüntü bozulmasını da görsel olarak ekleyeceğim. Yardımcı olabilirseniz şimdiden teşekkür ederim.
Bu arada aynı durumu başka oyunlarda da denedim ama hiçbirinde böyle bir sıkıntı yaşamadım. Sadece League of Legends oyununda böyle oldu.

Dosya Ekleri

• 20210426_202751.jpg
    20210426_202751.jpg
    321,9 KB · Görüntüleme: 70
O zaman garantiye yollamak senin çözmeye çalışmandan daha mantıklı ve sağlıklı olmaz mı?
Yks ye hazırlandığımdan ve çoğunlukla ders için bilgisayarımı kullandığımdan şu sıra bilgisayarsız kalmak bana sıkıntı olacak. O yüzden garantiye göndermeden bir çözümü var mı diye uğraşıyorum.
İle güncel bir kurulum yapmayı deneyin. Problem devam ederse temiz bir Windows kurulumu yapmayı deneyin.
Sorun yine devam ediyorsa büyük ihtimal donanımsal olabilir, garantisi devam ediyordur, göndermek iyi olacaktır.
Sağolun deneyeceğim.

Geri
Yukarı