League of Legends'de takdir seviyesi nasıl artar?

Musap Tarhan

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus RX 6600 DUAL-RX6600-8G 128 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı / Intel Core i3 12100F / 2X XPG 8GB (1x8GB) Gammix D30 Kırmızı DDR4 3200MHz CL16 1.35V PC Ram / ASUS PRIME H610M-K D4 / Crucial 500GB P3 Serisi 3D NAND NVMe M.2 SSD (3500MB Okuma / 1900MB Yazma) / Power Boost BST-ATX650WEU Fury 650W 80+ APFC 12cm Fanlı ATX Power Supply
LoL'de 1 haftalık chat banı yemiştim. Bandan sonra takdir seviyem sıfırlandı ve Hextech sandığı alamıyorum. 15 maçtan fazla oynadım her maç 2 iyi lider alıyorum ama arkadaşlar diye fazla ilerleme olmuyor galiba. Bunu hızlı bir şekilde nasıl artırırım sandıklarım var alamıyorum.

1713953484717.png

Arkadaşlarınızın atması sizin takdir seviyenize etki etmeyecek. Oyunda yapmamanız gereken hareketleri yapmadan oynamaya devam ederseniz artacaktır. Hak etmişsiniz.

Arkadaşlarınızın atması sizin takdir seviyenize etki etmeyecek. Oyunda yapmamanız gereken hareketleri yapmadan oynamaya devam ederseniz artacaktır. Hak etmişsiniz.

Feedleyip trolleyen birine karşı söylenen bir şeyi hakettiğimi düşünmüyorum açıkçası ve maç artıkça artığını nereden görebilirm kilitli gibi duruyor.

Oyundan çıkarken başka kişilere Honor vermeyi unutmayın. Takdir seviyenizin az da olsa artmasına yardımcı oluyor ve oyundayken kötü söz kullanmamaya çalışın. Toksiklik yapmaya gerek yok.

Küfür etme chat ban yersen senin için kötü olur puan ilerlemeni azaltır; hatta direk chat yapma, ve Honor atmayı unutmayın bunları yapıp adamakıllı oyunu oynarsanız takdir seviyeniz artacaktır.

@EfeAkkaya, zaten aynı şeyleri söylemişiz de ekstradan ekleme yapayım: Bir daha görmeyeceğiniz adam için hesabınızı tehlikeye atmayın. Bunun için direkt chat yapmamanızı, chat yapacaksanız da düzgün üslup ile yapmanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı