League of Legends'i neden bırakmalıyız?

Neden ırkçılık yaptıkları belli değil mi? Bizim millet bulunduğu her ortamın içine bi güzel mıçıyor. Herkes kötü oyun geçirebilir ama sen hem gidip adamların sunucusunda oyna hem de adamın ilk ölüşünde kafasına 50 tane ping atıp hakaret et adama. Az bile yapıyorlar ırkçılık yaparak. Bunu sana söylemiyorum bu arada. Bu söylediklerimi yapanlar için geçerli.

Online oyun oynamıyorum, bağımlı olmuyorum, hayatıma devam edebiliyorum. Yaşasın hikayeli oyunlar. Onlar bana hep bir şey katacaklar.

Edit: Evet dostlar ben de hikayeli oyunlar oynamayı çok isterdim ve severim, zaten birçoğunu bitirmişimdir ama ekran kartım yandığından o dönemi kapattım
Mecbur LoL'e tekrar başladım. Tiltiğimi attım sakinleştim hangi şampiyonla hangi lanede iyiyim diye düşündüm ciddi bir şekilde oynamaya başladım ve yalansız elmas olmama 2 gün falan kaldı herhalde

İyi olmuş ben ise 12 günden beri oynamıyorum.

Bence bu sorunun kaynağı LoL'un baştaki verdiği eğtim çünkü baştaki etğitim zayıf o eğitimle inslar oyuna girdiği zaman bir şey yapamıyorlar ve benim oyunum kötüyse seninkide kötü olsak gibi bir mantıkla sövüyolar.

TR server denen illet oyuna yeni başlamıştım Master'yi ile YouTube'da videolarını izledim antrenman yapıyorum, derken yaşımdan küçük çocukların küfür etmesi raporlamama rağmen ceza almamaları beni sinirlendirdiği için sildim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…