League of Legends'ta anlık ve birkaç saniyelik FPS düşmesi ve takılma

Maleficent

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Ben bir konuda yardım isteyecektim. LOL'de iken oyunun orta safhalarında ani bir FPS kaybı yaşıyorum ve bu durum sadece birkaç saniyeliğine meydana geliyor. Medium ayarda oynuyorum, 120 FPS sabit ancak o 120 FPS aniden dk 10'larda 45-55 arası olup takılma meydana geliyor 3-4 saniye olmak üzere, bunu önlemek için neler yapabilirim? Lütfen yardımcı olur musunuz? Son 1 haftadır yaşıyorum.

Merhabalar arkadaşlar. Ben bir konuda yardım isteyecektim. LOL'de iken oyunun orta safhalarında ani bir FPS kaybı yaşıyorum ve bu durum sadece birkaç saniyeliğine meydana geliyor. Medium ayarda oynuyorum, 120 FPS sabit ancak o 120 FPS aniden dk 10'larda 45-55 arası olup takılma meydana geliyor 3-4 saniye olmak üzere, bunu önlemek için neler yapabilirim? Lütfen yardımcı olur musunuz? Son 1 haftadır yaşıyorum.
Arka planda çalışan programları(Google,skype,) vb.
kapatman şart ve bilgisayarını soğuk tutmaya çalış 😊

Arka planda çalışan programları(Google,skype,) vb.
kapatman şart ve bilgisayarını soğuk tutmaya çalış 😊
Kapatıyorum patron. Herşey 1903 sürümüne güncellediğim andan sonra başladı. Güncelleştirme ve güvenlik bölümünden sıfırlamayı deneyeceğim. Yine de yardımlarınız için çok teşekkürler, iyi günler <3

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı