Çözüldü LeagueClient.exe silerken "sistemindeki bazı dosyalar kayıp veya bozuk" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Ghosty0380

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
8GB
Ekran kartı
AMD Radeon R5 230 2GB
Anakart
MS-7752
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-3470 CPU @ 3.20GHz 3.20 GHz
Merhaba arkadaşlar. Bugün LoL'ü açtım ve girdiğimde şöyle bir hata ile karşılaştım.

Sistemindeki bazı dosyalar kayıp veya bozuk.

Bende bunun üzerine baktım ki LeagueClient.exe bozulmuş.

Silemiyorum hiçbir şey yapamıyorum. Ne yapacağım?

Hata: Dosya veya dizin bozuk durumda.

Not: Unlocker denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eğer onarabiliyorsanız Riot Client'ten veya LoL Client'ten oyunu onarmayı* deneyin. Onarım'a erişmek mümkün değil ise Riot'un sitesinden LoL'ü kurma aracını indirip eski dosyaların üstüne kurmayı deneyin veya oyunu sıfırdan kurmak için dosyalarını silin. Mümkünse bunu Client'e sağ tık>dosya konumu aç diyerek yapın. Çünkü yanlış bilmiyorsam her Riot Games klasörü LoL ile ilgili olmayabiliyor.

Ayrıca eski dosyaların üstüne kurma işinden emin değilim. 2 kere kurmuş olup bilgisayarda fazladan yer kaplayabilir. Siz bilirsiniz.

Olayı yaptım.
Çözüm:
Eğer dosyaları taramaktan korkuyor iseniz Riot Games klasörüne League of Legends 2 adlı bir klasör oluşturun.

League of Legends'deki tüm dosyaları bu klasöre atın.
Bozuk dosyayı atla yapın.

League of Legends klasörünün sonuna "3" koyun.

League of Legends2'nin adındaki 2'yi silip oyunu onarın.
Eğer onarabiliyorsanız Riot Client'ten veya LoL Client'ten oyunu onarmayı* deneyin. Onarım'a erişmek mümkün değil ise Riot'un sitesinden LoL'ü kurma aracını indirip eski dosyaların üstüne kurmayı deneyin veya oyunu sıfırdan kurmak için dosyalarını silin. Mümkünse bunu Client'e sağ tık>dosya konumu aç diyerek yapın. Çünkü yanlış bilmiyorsam her Riot Games klasörü LoL ile ilgili olmayabiliyor.

Ayrıca eski dosyaların üstüne kurma işinden emin değilim. 2 kere kurmuş olup bilgisayarda fazladan yer kaplayabilir. Siz bilirsiniz.

Olayı yaptım.
Çözüm:
Eğer dosyaları taramaktan korkuyor iseniz Riot Games klasörüne League of Legends 2 adlı bir klasör oluşturun.

League of Legends'deki tüm dosyaları bu klasöre atın.
Bozuk dosyayı atla yapın.

League of Legends klasörünün sonuna "3" koyun.

League of Legends2'nin adındaki 2'yi silip oyunu onarın.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı