Leauge of Legends donma sorunu

BerkayDerin

Hectopat
Oyuna girdikten 19 dakika sonra oyun tamamen donuyor arkadaki uygulamalar çalışmaya devam ediyor mouse da hareket ediyor fakat hiçbir şey yapamıyorum. Alt+Tab yapabiliyorum bazen yapınca da yine oyunun imleci çıkıyor karşıma ve arka plandaki uygulamaları da fare ile tıklama gibi işlevleri yapamıyorum. Bu hatayı sadece kasa üzerindeki reset tuşuyla geçici olarak önleyebiliyorum. Sonraki maç yine aynısı oluyor. Çözüm öneriniz varsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Başka oyunlarda böyle bir şey yapıyor mu veya normal internet gibi kullanımlarda yoksa sadece lolde mi ? Ekran kartı, işlemci, ram miktarı gibi bilgileri de yazar mısın ?

Ekran kartım AMD Radeon HD 6510. Sadece lolde oluyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (235).png
    Ekran Görüntüsü (235).png
    41,5 KB · Görüntüleme: 31
Lole ticket atın arkadaşlar sadece lol ile ilgiliyse bir şeyler istiyorlar. Kendileri size çözüm önerileri sunuyorlar bana yardımları dokunmuştu bir deneyin isterseniz. Sadece lol ile ilgili olduğu için sistemlerinizle ilgili bir sorun yok gibi duruyor.

Lole ticket atın arkadaşlar sadece lol ile ilgiliyse bir şeyler istiyorlar. Kendileri size çözüm önerileri sunuyorlar bana yardımları dokunmuştu bir deneyin isterseniz. Sadece lol ile ilgili olduğu için sistemlerinizle ilgili bir sorun yok gibi duruyor.
Yok sistemim yeni ama eskiden laptopda da yaşıyordum. Sorun beni gıcık ediyor görev yöneticisinden kapatıp yeniden girmeden düzelmiyor.
Sistem ;
-Ryzen 7 3700x
-Rx 5700 XT
Benim sorun biraz daha zor ve farklı anladığım kadarıyla benim direk görev yöneticisine bile giremiyorum yani klavye ile açıyorum ama mouse kullanamıyorum o yüzden kapatamıyorum da.
Tamam teşekkürler ilgilendiğin için. LoL'e de ticket attım şimdi bakalım ne cevap verecekler

Geri
Yukarı