Leauge of Legends sebepsiz ping artışı

XXVII

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 3050/i5 11400/8gb ram(8x1)/512gb m2 ssd/Asus TUF gaming F15 laptop standart tasarımı
Meslek
Serbest Oyun geliştiricisi
Bilgisayarım 16 GB RAM'e sahip. AMD Radeon R5 Graphics ekran kartı ve AMD 10 işlemcisi var. Bu oyunu açmak ne kelime, delip geçecek bir bilgisayar. İntenet bağlantısı su kadar berrak. Gayet stabil bir kurulum yapmıştım.

Bilgisayarım 16 GB RAM'e sahip. AMD Radeon R5 Graphics ekran kartı ve AMD 10 işlemcisi var. Bu oyunu açmak ne kelime, delip geçecek bir bilgisayar. İntenet bağlantısı su kadar berrak. Gayet stabil bir kurulum yapmıştım.
E bilgisayar oyunu deliyor, internet iyi. Senin niyetin yeterli değil demek ki. Daha iyi temenniler ile aç oyunu sen her şeyi çözmüşsün baksana.
Neyse, ping internetle alakalı bir problem. Kablo ile bağlanarak dene. Diğer ev sakinleri internete çok yükleniyorsa bu da pingi yükseltebilir. Modemden kaynaklı bir problem de olabilir. Deneye deneye bulacaksın.

Paket kaybınız olabilir, kullandığınız ISS ile görüşün.

bilgisayarı ne yücelttiniz öyle. :D

Ehehe! Amacım yüceltmek değildi. Sadece sinirlerim bozulunca olayı abarttım efendim.
Hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsunuz? Hız testi yapıp değerleri atar mısınız?

Düz Wi-Fi. Herhangi bir ek uygulama veya başka bir şey kullanmıyorum.
E bilgisayar oyunu deliyor, internet iyi. Senin niyetin yeterli değil demek ki. Daha iyi temenniler ile aç oyunu sen her şeyi çözmüşsün baksana.
Neyse, ping internetle alakalı bir problem. Kablo ile bağlanarak dene. Diğer ev sakinleri internete çok yükleniyorsa bu da pingi yükseltebilir. Modemden kaynaklı bir problem de olabilir. Deneye deneye bulacaksın.

Evde sadece ben bağlıyım internete. DNS ile de oynamadım. Bağdaştırıcı seçenekleri stabil/standart.

Ehehe! Amacım yüceltmek değildi. Sadece sinirlerim bozulunca olayı abarttım efendim.

Düz Wi-Fi. Herhangi bir ek uygulama veya başka bir şey kullanmıyorum.

Evde sadece ben bağlıyım internete. DNS ile de oynamadım. Bağdaştırıcı seçenekleri stabil/standart.
Hem hızınız düşük, hem de ping değeriniz çok fazla. İnternet sağlayıcısı ile irtibata geçin.

Kullandığın internet görünen o ki telefon internet mobil şebeke yani. Ben SuperBox kullanıyorum şu anda Turkcell'in LOL'e en son girdiğimde 30 küsür gecikme alıyordum. Eğer seninki de 4.5G kutulu falan bir şey ise bir görüş. Ama telefonundan mobil veriden paylaşım açıp kullanıyorsan aldığın değer normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı