Leauge of Legends Yone rün önerisi

arda.ert

Decapat
Daha fazla  
LoL'de Yone mainim eskiden açgözlü avcı kullanıyordum. Bildiğiniz üzere açgözlü avcı rünü hazine avcısı ile değiştirildi. Sizce Yone'ye göre hazine avcısı yerine ne alınabilir?

LoL'de Yone mainim eskiden açgözlü avcı kullanıyordum. Bildiğiniz üzere açgözlü avcı rünü hazine avcısı ile değiştirildi. Sizce Yone'ye göre hazine avcısı yerine ne alınabilir?
İkincil rün olarak Kemik zırh ve aşırı büyüme alabilirsiniz. Anlık hasarlara karşı güzel bir önlem oluyor.

Hakimiyet girme.
1659773757317.png

Eski yone main olarak söyleyeyim. Ölümcül tempo, Zafer, Efsane: Çeviklik veya sıvışma, Son darbe. ikincil olarak eğer lane garanti win ise hakimiyetten Ani darbe ve Gözyuvarı, eğer lane zor ise azimden kemik zırh veya second wind, Overgrowth alın. Hayatta kalmanız gerekiyor ise Ayağı çabuk alabilirsiniz ama bu sefer ölümcül tempo kadar güçlü olmazsınız. Earlyde farm yapmaya bakın, ayakkabı bitince bam güm. İyi oyunlar.

Karşıda fazla takas atacağın varsa ikinci şans yoksa kemik zırh aşırı büyüme cok fazla stun varsa gözü kara. Bu arada fresh kasıyorum tr d2 peakim var pre varsa yazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı