Leaven K550 Hot-Swap aldıktan sonra switch değiştirilip kullanılır mı?

• Konuyu başlatan Jozu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 250

Jozu

Picopat
Daha fazla  

Arkadaşlar bu klavyeyi almayı düşünüyorum. RGB ya da Rainbow olması benim için önemli değil. Fiyatından dolayı Switch kalitesinin iyi olduğunu düşünmüyorum. Aldıktan sonra kaliteli bir Switch takıp kullanmak mantıklı mı? Başka bir sorunu çıkar mı?

Gerçekten hot swap ise switch alıp değiştirebilirsin, yalnız alacağın kaliteli switchin maliyeti sana düzgün bir klavye kadar masraf çıkarabilir. Önce switch fiyatlarını kontrol etmeni öneririm, switche para vermek yerine direkt klavye de alabilirsin.

Gerçekten hot swap ise Switch alıp değiştirebilirsin, yalnız alacağın kaliteli Switch'in maliyeti sana düzgün bir klavye kadar masraf çıkarabilir. Önce Switch fiyatlarını kontrol etmeni öneririm, Switch'e para vermek yerine direkt klavye de alabilirsin.

Switch olarak bunu almayı düşünüyorum. Bu Switch'ten 90 adet alınca 550 TL'ye geliyor. Switch ve klavye fiyatına denk daha iyi bir klavye varsa yazabilirsiniz. Ya da aynı fiyat aralağında bildiğiniz bir Switch varsa yazabilirsiniz.

Switch olarak bunu almayı düşünüyorum. Bu Switch'ten 90 adet alınca 550 TL'ye geliyor. Switch ve klavye fiyatına denk daha iyi bir klavye varsa yazabilirsiniz. Ya da aynı fiyat aralağında bildiğiniz bir Switch varsa yazabilirsiniz.
İlk siparişe vergi dahil 380tlye geliyor 90lısı. Ancak belirtmem gerekiyor gerçek ktt kang değil yorumlarda belirtmişler. Alınıcaksa ilk indirim ile vergi dahil 90lısı 800e geliyor. 0.76AU $ 88% OFF|Gateron sütlü pro anahtarları sütlü sarı pro kırmızı doÄrusal yaÄlanmıŠanahtarı SMD RGB mx kök anahtarı mekanik klavye için 5pin| | - AliExpress

İlk siparişe vergi dahil 380tlye geliyor 90lısı. Ancak belirtmem gerekiyor gerçek ktt kang değil yorumlarda belirtmişler. Alınıcaksa ilk indirim ile vergi dahil 90lısı 800e geliyor. 0.76AU $ 88% OFF|Gateron sütlü pro anahtarları sütlü sarı pro kırmızı doÄrusal yaÄlanmıŠanahtarı SMD RGB mx kök anahtarı mekanik klavye için 5pin| | - AliExpress
Dikkat etmemiştim. Teşekkürler. 500-700 arası bildiğiniz iyi switch varsa yazabilir misiniz?

Dikkat etmemiştim. Teşekkürler. 500-700 arası bildiğiniz iyi Switch varsa yazabilir misiniz?

500-700 arasına gerçek ktt kang var ama biraz çıkıp attığım Gateron Switch'i almanı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
500-700 arasına gerçek ktt kang var ama 800e çıkıp attığım Gateron Switch'i almanı tavsiye ederim.
Üzgünüm attığınız switchi sonradan fark ettim. Attığınız switch te hoşuma gitti. Yine de bildiğiniz güvenilir bir sitede ktt kang varsa atabilir misiniz?

Üzgünüm attığınız switchi sonradan fark ettim. Attığınız switch te hoşuma gitti. Yine de bildiğiniz güvenilir bir sitede ktt kang varsa atabilir misiniz?
En ucuz ktt kang bu 11.17AU $ 45% OFF|Blue Red Brown Switch|kang White Switch V3 43g 53g Mx Mechanical Keyboard Switch - 3pin, Lubed 716ya geliyor yine fazla. Eğer gerçek olmamasını çok takmazsanız ilk attığınız kang whiteı alabilirsiniz. Sesi bi tık daha kötüdür ama sizi idare eder. 380tl gerçekten ucuz. İlk sipariş ile almayı unutmayın!

En ucuz ktt kang bu 11.17AU $ 45% OFF|Blue Red Brown Switch|kang White Switch V3 43g 53g Mx Mechanical Keyboard Switch - 3pin, Lubed 716ya geliyor yine fazla. Eğer gerçek olmamasını çok takmazsanız ilk attığınız kang whiteı alabilirsiniz. Sesi bi tık daha kötüdür ama sizi idare eder. 380tl gerçekten ucuz. İlk sipariş ile almayı unutmayın!
Alacağım klavyenin switchinden iyiyse ve ömrü çok kısa değilse benim için sorun olmaz. Sizin fikriniz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı