Leaverbuster ban sebebi

BuildWarmer

Decapat
Daha fazla  
League of Legends leaverbuster tarafından ban yedim ve bu banı 2 hafta yapmışlar. normalde 15 dakika yapıyorlardı şimdi 2 hafta yapmışlar. sadece 2 maç ardı ardına AFK kalmıştım dışarıya çıkmam lazımdı ufak bir işim vardı ilkinde 1 lp ceza verdi şimdi bugün açtım 14 gün ban atmış bu banı nasıl kaldırabilirim LoL çok saçma davranıyor da.

Banı kaldıramazsın, mecbur bekleyeceksin. Arka arkaya yaptığın için 2 haftaya çıkmış. Normalde 15 dakika yapıyorlardı doğru diyorsun ama bir süre tekrarlamaman gerekiyordu tekrar 15 dakika ceza yemen için.

Banı kaldıramazsın, mecbur bekleyeceksin. Arka arkaya yaptığın için 2 haftaya çıkmış. Normalde 15 dakika yapıyorlardı doğru diyorsun ama bir süre tekrarlamaman gerekiyordu tekrar 15 dakika ceza yemen için.
teşekkür ederim lol bu şekilde çok oyuncu kaybeder ama oyununda afk kalan oyuncularına karşı bir ceza olarakta anlayışla karşılamak lazım

Teşekkür ederim LoL bu şekilde çok oyuncu kaybeder ama oyununda AFK kalan oyuncularına karşı bir ceza olarak da anlayışla karşılamak lazım.

Kaybetmez bence iyi olmuş banlaması.Ticket atın belki açarlar banı.

İnternet kablosunu çekip oyundan çıkarsanız ceza almıyorsunuz. Denendi onaylandı dereceli maçlardan bile çıktım.

Teşekkür ederim LoL bu şekilde çok oyuncu kaybeder ama oyununda AFK kalan oyuncularına karşı bir ceza olarak da anlayışla karşılamak lazım

AFK kaldığınızda diğer oyuncuların giden vakitlerine ve puanlarına nasıl bir çözüm önerirsiniz? Hadi puan telafi edilir de vakit ne olacak?

Yeni konular

Geri
Yukarı