Led 3D TV İÇİN 200 HZ yeterli midir?

Ankara'da oturuyorum ve malesef teknosa Ankara'da bu ürün mevcut değil. Vatan bilgisayarda ise 2.000t₺

Yeterlidir hayırlı olsun.
40"(102 CM) 3D FHD SMART BEYAZ LED TV-DAHİLİ HD UYDU-WIFI-USB VİDEO-2 GOZLUK - Vatan Bilgisayar
Bu ürünü de alabilirsiniz. 300 TL fazlası var ama Hz olarak 2 katı.

Dediğiniz ürüne baktım ve çerçeveli yapısı hoşuma gitmedi.

Lg 42LB730V 42" 107 Cm 3d Led Tv - Vatan Bilgisayar
Bu ürün hakkındaki görüşleriniz nelerdir ?

Lg çok güzel bir ürün ama sizin ilk baktığınız 1700 TL idi. Bu 2300 TL. :) Fiyatı size göre de uygunsa alınabilir. TV'yi alıp en az 3 sene kullanacağınızı düşünerekten 200-300 TL fazla vermek imkanınız da varsa doğru seçim olur.

Sadece Vatancomputer'a bakma fırsatım oldu. Bütçenizi de 2000 TL civarı olarak varsayarsak bence en güzel ürün linkini atayım. :)
40"(102 CM)3D FHD SMART LED TV-DAHILI HD UYDU-WIFI-ÇIFT TUNER-USB VIDEO-2 GOZLUK - Vatan Bilgisayar
Sesli komut ile, elinizin hareketi ile, dokunmatik kumandası ile, 4 çekirdekli işlemci hızı ile bence alınması gereken bir ürün. Hem Samsung ve tipi de hoşuma gitti. Bu ürünü tavsiye ediyorum. 200 TL daha ucuz, başka arkadaşlara da sorabilirsiniz. Samsung önereceklerdir. Beni dikkate aldığınız için teşekkür ederim hayırlı olması dileğiyle. :)
Edit: 200 TL'ye takılmayın dedim ama yapacak bir şey yok 200 TL daha ucuz. :D (Başta bu ürünü görmemiştim.)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı