LED ampul önerisi

Bnymn

Kilopat
Daha fazla  
Bahçede kullanılacak LED ampul almak istiyorum ancak verdiği ışığın fazla olması lazım. Normal duy takılı bir direğim var burada kullanacağım. Kaç Watt ve nelerine dikkat etmem gerekiyor?

Bahçede kullanılacak LED ampul almak istiyorum ancak verdiği ışığın fazla olması lazım. Normal duy takılı bir direğim var burada kullanacağım. Kaç Watt ve nelerine dikkat etmem gerekiyor?

20/30/40/50/60/80/100 WATT TORCH LED AMPUL - BEYAZ IŞIK Fiyatları ve Özellikleri 40 Watt ve üzeri Watt seçimi yapın ne kadar yüksek Watt o kadar fazla ışık. ama ne kadar fazla watt o kadar fatura 40 watt yeterli olacaktır 50 watt da tercih edilebilir

Peki ürünün kalitesi nasıldır bilginiz var mı uzun ömürlülük konusunda. Ortalama 10 tane alacağım.

Bence 40 ve 60 bahçede yetersiz gelir. Ben evde 60w philips kullanıyorum, ev için yeterli denilebilir ama açık alanda yetersiz kalır bence.
Eğer yapabilirseniz şerit led döşemenizi daha çok öneririm. Daha çok ışık sağlıyorlar ve daha homojen yayılabilir.

Peki ürünün kalitesi nasıldır bilginiz var mı uzun ömürlülük konusunda. Ortalama 10 tane alacağım.

Uzun ömürlülük konusunda bunların belli bir saat çalışma ömrü var bir arkadaşım almıştı bir ara şok a 40'lık geldi güzelde aydınlatıyor uzun ömürlülük konusunda bir şey diyemeceğim sonuçta lamba o konuda sıkıntı çıkarmaz bunlar sürekli mi yanacak 8-10 tane istediğinize göre büyük bir bahçe.
Bence 40 ve 60 bahçede yetersiz gelir. Ben evde 60W Philips kullanıyorum, ev için yeterli denilebilir ama açık alanda yetersiz kalır bence.
Eğer yapabilirseniz şerit LED döşemenizi daha çok öneririm. Daha çok ışık sağlıyorlar ve daha homojen yayılabilir.

Bunlar torch tipi lambadır normal lambayla bu lambalar aynı değildir.

Adı sanı belli bir şey istiyorsanız osaka alınabilir güzel bir markadır Philips kadar bilindik bie markadır phips istiyorum derseniz oda 130 TL bence tanesi için 130 TL pahalıdır 10 la çarparsan eder sana 1300 TL osaka alırsan 50 TL'den 10 ile çarpınca 500 TL osaka alınır iyi bir markadır.

Son düzenleme:
Uzun ömürlülük konusunda bunların belli bir saat çalışma ömrü var bir arkadaşım almıştı bir ara şok a 40'lık geldi güzelde aydınlatıyor uzun ömürlülük konusunda bir şey diyemeceğim sonuçta lamba o konuda sıkıntı çıkarmaz bunlar sürekli mi yanacak 8-10 tane istediğinize göre büyük bir bahçe.

Bunlar torch tipi lambadır normal lambayla bu lambalar aynı değildir.

Adı sanı belli bir şey istiyorsanız osaka alınabilir güzel bir markadır Philips kadar bilindik bie markadır phips istiyorum derseniz oda 130 TL bence tanesi için 130 TL pahalıdır 10 la çarparsan eder sana 1300 TL osaka alırsan 50 TL'den 10 ile çarpınca 500 TL osaka alınır iyi bir markadır.

Torch ne oluyor normal duylara olmaz mı bahçedekiler normal duy
birde geceleri yanıcak otomatik

Geri
Yukarı