LED kontrolcüye 12v 6A adaptör bağlanır mı?

Ben hep buralardayım, siz fark etmemişsiniz sanırım. :) Bu platformun siz ve sizin gibi kullanıcılar ile devam etmesi dileğiyle. 😀
Ben de iş güç derken çok takılamıyorum eskisi gibi. Ondan olabilir. Teşekkürler. :D

O halde, dediğiniz gibi yapacağım. Aksiyona gerek yok.

:)
Ek olarak, kutusu beraberinde gelen adaptör baya kalitesiz, tüy hafifliğinde bir adaptör. Bu ürünü olur da alırsanız kullanmayın, zira yangın çıkarma olasılığı çok yüksek. Ben kendi adaptörü yerine DSL-N17U'dan kalma 12v 2A adaptörü kullanıyorum. :)
Bir süre gözlemleyin en iyisi. 20-30 dakika aktif kullanımda anormal bir ısınma yoksa adaptörde sorun çıkacağını sanmıyorum. Bu konu sayesinde öğrendim bu ürünü. Yarın sırf deneme amaçlı bir adet de ben alacağım. Merak ettim, belki şaşırtır beni. :)

Ben de iş güç derken çok takılamıyorum eskisi gibi. Ondan olabilir. Teşekkürler. :D
Ben de işteyken fırsat bulduğumda telefondan da olsa bakınıyorum, iş kaynaklı sinir stres atmak için birebir. :)

Bir süre gözlemleyin en iyisi. 20-30 dakika aktif kullanımda anormal bir ısınma yoksa adaptörde sorun çıkacağını sanmıyorum.
Adaptörünün bir tık coil whine gibi sinir bozucu bir sesi var.

Bu konu sayesinde öğrendim bu ürünü. Yarın sırf deneme amaçlı bir adet de ben alacağım. Merak ettim, belki şaşırtır beni. :)
Aydınlatması yeterli, öyle 20W tasarruflu bir ampul gibi olmasa da güzel loş bir aydınlatma sağlıyor. Ayrıca, ne komiktir ki kutusunda kafam kadar yazan "Gerçek 5 Metre" ifadesi gerçekten doğru. :D Tavsiyem, kendi adaptörünü kullanmamanız yönünde; bana oldukça "patlayıcı/yanıcı" hissettirdi. 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı