LED tuşu sisteme reset atıyor

KayıpBalıkMemo

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ana kartım ASUS Prime B660M-K.
Yaklaşık 1 ay önce sistem topladım fakat LED tuşum reset atıyor LED rengini değiştiremiyorum. Ne yaptıysam olmadı, kasanın içini açtığımda Power LED'lerin +, - yönleri yanlış takılmış onu düzelttim, halen aynı reset SW yerini hangisi ile değiştirmem gerekiyor veya nereye takmam gerekiyor bilgisi olan var mı?

Yani doğru olduğundan eminim tek tek çıkarıp baktım ne yazıyorsa onu ona bağladım zaten bir tane abi montajını yapmıştı bende böyle bir sorun olduğunu görünce düzeltmek istedim yazıların hepsi doğru yere takılı.

Fanların markasını biliyorsanız paylaşır mısınız?

Kasanın kendi fanları inanın bilmiyorum Power tuşuna bastığımda gökkuşağı renkleri yanıyor daha sonra tek renge dönüyor mavi.

Yani doğru olduğundan eminim tek tek çıkarıp baktım ne yazıyorsa onu ona bağladım zaten bir tane abi montajını yapmıştı bende böyle bir sorun olduğunu görünce düzeltmek istedim yazıların hepsi doğru yere takılı.

Kasanın kendi fanları inanın bilmiyorum Power tuşuna bastığımda gökkuşağı renkleri yanıyor daha sonra tek renge dönüyor mavi.
Kasanın ve anakartın markasını yazar mısınız?

Eğer anakartınız GIGABYTE ise RGBFusion ile renkleri değiştirebilirsiniz.

Kasa marka/model nedir?

Geri
Yukarı