Lee Sin için hangi Build kullanılmalı?

Eğer kullanacaksan Blitz yerine Senpai öneririm. Çok iyi rün ve Build ayarlıyor karşındaki şampiyonlara göre. 1 yıl falan kullandım, ondan önce Blitz de kullandım, Senpai'den bayağı memnun kaldım.

Pro Build'ler sağlar.

Senpai indiriyorum o zaman. Banlanma gibi bir durum yok değil mi?

Bana şu an Lee Sin için güçlü bir build gerekiyor. Bu tür uygulamalar bunu sağlayabilir mi?
ayarlar kısmında olması lazım pro build öner diye onu aktif edersen normal rün ve buildlerden daha iyilerini önerir

Senpai indiriyorum o zaman. Banlanma gibi bir durum yok değil mi?
bu tür uygulamalar riot tarafındanda biliniyor ondan ban olayı olmaz merak etme blitz gibi senpaide bir çok yayıncı tarafından kullanılıyor

Lee Sin için 3 tane Build'im var. Hepsi karmakarışık ve itemlar Lee Sin'e uygun mu bilmiyorum. Rünüm şöyle:
Eki Görüntüle 1652281

ilk Build:

Vahşi Hydra - Shojin'in mızrağı - ıonia çizmeleri - kaniçen - kara balta - ölümün dansı.

436 ad - 175 zırh - 67 büyü direnci - 1.07 saldırı hızı - 127 yetenek hızı - %0 kritik - 390 hareket hızı.

ikinci Build:

Vahşi Hydra - canbiçen - tahsildar - Kraken katili - ebedi kılıç - kanasusamış.

501 ad - 125 zırh - 67 büyü direnci - 1.56 saldırı hızı - 45 yetenek hızı - %100 kritik - 345 hareket hızı.

üçüncü Build:

Vahşi Hydra - ıonia çizmeleri - canbiçen - navori seribıçakları - kaniçen - kara balta.

421 ad - 125 zırh - 67 büyü direnci - 1.07 saldırı hızı - 147 yetenek hızı - %40 kritik - 390 hareket hızı.

Bunlardan hangisini kullanmalıyım? Veya sizin önerebileceğiniz bir Build var mı?

Merhaba, Build'leri rünleri oyuna göre yapmanız çok çok daha iyi olur bundan emin olun. Mesela tank varsa serylda, karabalta, ilahsindiren gibi zırh delme veren itemleri almanız çok daha iyi olur ve zaten oyunun kendisi önerir bunları.

Geri
Yukarı