Lee Sin oyunumu nasıl geliştiririm?

ArthurMorgan33

Hectopat
Daha fazla  
Sizce Lee Sin ile ne kadar sürede ustalaşabilirim? 4-5 yıldır LoL oynuyorum hiç Lee Sin'e heves etmedim, ama şimdi oynayasım geldi. Yavaştan başladım, kombolarını da az buçuk biliyorum. Sizce ne kadar sürede ustalaşabilirim? Orman bilgim çok iyi.
6 aydır hiç oynamadım bugün uzun süreden sonra istatistiklerim bunlar.

1665342761380.png

Sizce Lee Sin ile ne kadar sürede ustalaşabilirim? 4-5 yıldır LoL oynuyorum hiç Lee Sin'e heves etmedim, ama şimdi oynayasım geldi. Yavaştan başladım, kombolarını da az buçuk biliyorum. Sizce ne kadar sürede ustalaşabilirim? Orman bilgim çok iyi.
6 aydır hiç oynamadım bugün uzun süreden sonra istatistiklerim bunlar.

Eki Görüntüle 1540054

Oynadıkça ustalaşırsın zaten insec bilsen yetiyor.

Biraz el çabukluğu ve ufak trickleri var. Ustalaşması seneler alabilir. Closer'ın Lee Sin oyunlarını izleyebilirsiniz veya Lee Sin OTP'leri mevcut bunları takip edebilirsiniz. Mutlaka zaman alacaktır fakat gerçekten zevkli bir champ.

Bu arada hesabınız TR'de mi Eu West'te mi?

Biraz el çabukluğu ve ufak trickleri var. Ustalaşması seneler alabilir. Closer'ın Lee Sin oyunlarını izleyebilirsiniz veya Lee Sin OTP'leri mevcut bunları takip edebilirsiniz. Mutlaka zaman alacaktır fakat gerçekten zevkli bir champ.

Bu arada hesabınız TR'de mi EU West'te mi?

West'te.

Oynadıkça ustalaşırsın zaten insec bilsen yetiyor.

İnsec'in uluslararası arenada ilk kombosunu Varus'a yaptığı anı canlı izlemiştim. Hareketin adı, İnsec nickli oyuncudan geliyor.

Liginiz nedir, ben de yalnız giriyorum genelde. Özellikle ormancı Duo arıyorum, ormancı ile birlikte vision almayı makro oyunlar yapmayı seviyorum.

Ellerimin yeteri kadar çabuk olduğunu düşünüyorum, zaten uzun süredir oynadığım için az çok ne yapılır nasıl oynanır karşıma geldiğinden biliyorum ve bu yüzden hızlı gelişirim diye düşünüyorum. West plat elo bu arada ama arkadaşımın hesabı, benim kendi hesabım rank kasmadığımdan bronz 3.

En iyi oynayanlardan birisi Gripex'tir. Güncel olarak hâlâ oynuyor mu bilmiyorum ancak Lee Sin mantığını kavramak istiyorsan geçmiş videolarını izleyebilirsin.

İnsec'in uluslararası arenada ilk kombosunu Varus'a yaptığı anı canlı izlemiştim. Hareketin adı, insec nickli oyuncudan geliyor.

Liginiz nedir, ben de yalnız giriyorum genelde. Özellikle ormancı Duo arıyorum, ormancı ile birlikte vision almayı makro oyunlar yapmayı seviyorum.

Hangi lanede oynuyorsunuz hocam? Top veya mid Duo iyi olur.

Geri
Yukarı