Oyun Left 4 Dead 2 %90 indirim ile 10.50 TL!

1904 yılından kalmış oyun. Bence şu noktadan sonra 1 TL dahi olsa kimse alacak oynayacak değil. En azından bana göre.

Oyun yıllar geçse de düşük sistemli oyuncular için gayet de iyi bir seçenek bence. Arkadaşlarla hele ki çok sarıyor. Tek başıma da bayağı bir vakit geçirdim.

Yıllarca 3 TL'ye 1 TL'ye indirimlerde düşünce kaçırılmayacak fırsat değil miydi? Zamlandıktan sonra yüzde 90 indirimle 10 TL'ye düşmüş kaçırılmayacak fırsatmış (!) . Fırsat falan kalmamış ortada. Bu saatten sonra kaçırırsan üzülecek bir durum yok. Kaçırılacak bir durum yok. Zaten 18'den 105'e fiyat girmiş zaten. Kaçırılmayacak fırsat falan yok arkadaşlar bu oyunu hemen almaya çalışmayın Bu saatten sonra 10 TL'ye düşecek zaten. Zam daha artık gelmeyeceğinden dolayı bu oyun yerine zamlanabilecek oyunlara yönelin. Disco Elysium gibi.

2 TL, 4 TL gibi fiyatlardan alamayıp kaçıranlar hemen şimdi almalı diye düşünüyorum. Kaçmaz fırsat.

Yıllarca 3 TL'ye 1 TL'ye indirimlerde düşünce kaçırılmayacak fırsat değil miydi? Zamlandıktan sonra yüzde 90 indirimle 10 TL'ye düşmüş kaçırılmayacak fırsatmış (!) . Fırsat falan kalmamış ortada. Bu saatten sonra kaçırırsan üzülecek bir durum yok. Kaçırılacak bir durum yok. Zaten 18'den 105'e fiyat girmiş zaten. Kaçırılmayacak fırsat falan yok arkadaşlar bu oyunu hemen almaya çalışmayın Bu saatten sonra 10 TL'ye düşecek zaten. Zam daha artık gelmeyeceğinden dolayı bu oyun yerine zamlanabilecek oyunlara yönelin. Disco Elysium gibi.
Düşmeme gibi bir durumu da mevcut hocam. Bu yüzden şimdi almakta fayda var eğer oynamak isteniyorsa.

Bence bu oyun artık bitti. Miladı doldu bana göre. Eskiden oynardım da şu an iğrenç geliyor bana o tarz oyun severlere CoD Black Ops 2, 3, 4 zombies seçeneğini denemesini tavsiye ederim.

Bu saatten sonra zaten yukarıda ki arkadaşın dediği gibi bence de Left 4 Dead 2 bu fiyata düşer. Sonuçta kimse tutup 105TL para vermez bu oyuna.Çeşitli indirimlerde bu fiyatlara düşer.

2 TL, 4 TL gibi fiyatlardan alamayıp kaçıranlar hemen şimdi almalı diye düşünüyorum. Kaçmaz fırsat.

Düşmeme gibi bir durumu da mevcut hocam. Bu yüzden şimdi almakta fayda var eğer oynamak isteniyorsa.
Düşmeme gibi bir durum neredeyse imkansız. Her büyük indirimde Left 4 Dead 2 yüzde 80-90 indirim görüyor. Zamlanmış bir oyun. Bu 2 büyük indirim döneminde zamlanmış oyunlarla uğraşmayıp daha zamlanabilecek oyunları almak daha mantıklı. Left 4 Dead 2 her zaman alınır. Fiyatı 5-6 kat uçacak oyunlar her zaman alınmaz.

Elli yıllık oyuna da kaçırılmayacak fırsat yazıyorlar ya bir de😂Bu romantizm artık mide bulandırıyor, beş dakika dayanamıyorum. Yok fırsat, yok bu fiyata bedava, yok güncel kurla şu kadar bir bitmediniz. Altı üstü oyun alıyorsunuz arkadaşlar yüz yılın yatırımı falan değil; video oyunlarını bu kadar ciddiye alan başka bir millet yoktur sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı