Left 4 Dead 2 Açılmıyor

Marked One

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Pripyat
Dün arkadaşımın bilgisayarında açılan oyun bugün açılmıyor. Rapor okumayı bilmediğim için çözemedik. En son konu açayım dedim. Rapor burada. Umarım doğru yapmışımdır.

Grafik biriminin sürücüsünü atmanız gerek. Attığınızın sağ taraftaki pencere doğru pencere ama yanlış aygıtın penceresi. Grafik biriminin özelliklerinden sürücü kısmını atın lütfen.
Screenshot_5.png

Liste çok uzun. Hepsini atmam mı lazım?

Kurulu sürücü eski ama en azından aşağıdaki sürücü daha yeni. Bunu kurmayı deneyin o halde.

Kurulu sürücü eski ama en azından aşağıdaki sürücü daha yeni. Bunu kurmayı deneyin o halde.

Arkadaşım sürücü kurmama izin vermedi hocam. Pek bilgisayardan anlayan birisi değil. Bana da kurcalatmadı daha fazla. Yattı kendisi. 2 zombi keselim dedik olmadı valla. Sizi de yordum kusura bakmayın. İkna edersem deneyeceğim attığınız linkteki sürücüyü. Gelişme olursa son mesajınızı beğenirim. Bildirimden görürsünüz.

Yine de bildirimi gelsin ya, ben yazayım. Son dump dosyasından bunu tespit ettim. Bu arada Aygıt Yöneticisine girip ekran kartına sağ tık yapıp güncelleştir yapmayı da deneyin. Sonra bu sürücüyü denersiniz. Kolay gelsin, iyi geceler. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı