Çözüldü Left 4 Dead 2 Gamepad İle Etrafa Nasıl Bakılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kursatsfk_61

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi Left 4 Dead 2'de gamepad ile etrafa bakamıyorum. İnternette çok aradım ama ne yazık ki bir çözüm bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Xoutput ya da X360CE hocam ikisinden birini kulanabilirsiniz bende de aynı kol modeli vardı böyle çözmüştüm.

Tuşlarda çakışma olursa bir program indirilip o sorunda çözülebiliyordu hocam sanırım programın adı autowhitelisterdı bu program karmaşıktı hocam biraz internette aratırsanız sorununuz çözülür.
Xoutput ya da X360CE hocam ikisinden birini kulanabilirsiniz bende de aynı kol modeli vardı böyle çözmüştüm.

Tuşlarda çakışma olursa bir program indirilip o sorunda çözülebiliyordu hocam sanırım programın adı autowhitelisterdı bu program karmaşıktı hocam biraz internette aratırsanız sorununuz çözülür.

Çözüm

Çok teşekkür ederim inşallah olur

Yeni konular

Geri
Yukarı