Left 4 Dead 2 için oyun arkadaşı

heaxbey

Decipat
Daha fazla  
Esenlikler. Left 4 Dead 2 için oyun arkadaşı arıyorum. daha önceden bir arkadaşla 3. aşamaya kadar oynadık lakin arkadaş sonrasında oynamak istemedi. oynamak isteyen varsa yazsın oynayalım. minimum 2-3, maksimum 4 kişi olursak karahanlı gibi baronlar masası kurabiliriz.

Mümkün mertebe, 17-18 yaşlılar yazarsa daha iyi olur. (minimum anlamında söyledim)

Son düzenleme:
Esenlikler. Left 4 Dead 2 için oyun arkadaşı arıyorum. daha önceden bir arkadaşla 3. aşamaya kadar oynadık lakin arkadaş sonrasında oynamak istemedi. oynamak isteyen varsa yazsın oynayalım. minimum 2-3, maksimum 4 kişi olursak karahanlı gibi baronlar masası kurabiliriz.

Mümkün mertebe, 17-18 yaşlılar yazarsa daha iyi olur.
Fazla yaşlı kalıyorum galiba :D Hocam Minecraft işi noldu? O konu hakkında da yazmıştınız?

Fazla yaşlı kalıyorum galiba :D Hocam Minecraft işi noldu?
17-18 yaş dediğime bakma abi. yani minimum 17-18 yaş anlamında söyledim. valla minecraft işi yattı gibi duruyor. toprak reis küstü galiba. :D

Expert mode'un altı aşırı kolay geliyor bana artık. Normal mi oynuyorsunuz?
Hocam Vallahi normalde ben o oyunu ilk defa oynuyordum oyun modlarına falan pek hakim değilim. hangi mod istiyorsanız o mod'da oynarız, benim için sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı