Left 4 Dead 2'de ping sorunu devam ediyor mu?

Heahsy

Decipat
Daha fazla  
İyi geceler. Oyunu en son arkadaşımla oynadığımda deli gibi ping vardı. Sadece bizde değil genel olarak herkeste vardı ping. Pingden dolayı oynamak mümkün değildi yani o derece. Şimdi düzeldi mi bilginiz var mı?

Lobiyi kim açtıysa host o bilgisayar oluyor. (Yerel sunucu açıldıysa geçerli.)
Biz daha dün oynadığımızda herkeste 10 - 30 ping arası oyun oynadık. Lobinizi yerel sunucu olarak açın ya da başkası açsın.

Son düzenleme:
Lobiyi kim açtıysa host o bilgisayar oluyor. (Yerel sunucu açıldıysa geçerli.)
Biz daha dün oynadığımızda herkeste 10 - 30 ping arası oyun oynadık. Lobinizi yerel sunucu olarak açın ya da başkası açsın.
Azerbaycanda yaşıyorum, PUBG'de lobi kurup insanları davet edip maça girdiğimizde ben hariç herkeste ping oluyor. acaba Left'de de bu yüzden mi oldu? fakat biz bunu denemiştik diye hatırlıyorum, arkadaş kendisi lobi açtı ondan girdik yine aynı durumdu.

Azerbaycanda yaşıyorum, PUBG'de lobi kurup insanları davet edip maça girdiğimizde ben hariç herkeste ping oluyor. acaba Left'de de bu yüzden mi oldu? fakat biz bunu denemiştik diye hatırlıyorum, arkadaş kendisi lobi açtı ondan girdik yine aynı durumdu.
Topluluk sunucusu açıyor olabilir misiniz? Açarken seçeneği mevcut.

Hayır sunuculara ddos atıyorlardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı