Left 4 Dead online bir oyun mu?

Aslaire

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hepinize merhaba arkadaşlar. Bugün Left 4 Dead 2 oyununu aldım. Bu oyun hakkında 3 sorum olacak. Cevaplarsanız sevinirim.

1) Oyunu 2 arkadaşımla online oynayabiliyor muyum?

2) Oyunu eğer arkadaşlarla oynayabiliyorsak zevkli mi?

3) Oyunun konusu ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
1) Evet oynayabilirsin.
2) Bence çok zevkli.
3) Önceli gibi Left 4 Dead 2, insanları zombiye çeviren bir salgının ortasındaki dört hayatta kalan kişinin zombilerle mücadelesini konu alır. Hayatta kalanlar, mücadele sonundaki kurtarma araçlarına gitmek için her bölümün sonundaki güvenli odalara, kontrol noktalarına, savaşarak ulaşmak zorundadır.

1- Evet, birlikte oynayabilirsiniz. Senaryo kısmı var, oranın üstüne tıkladıktan sonra oradaki seçeneklerden oynayabilirsiniz.

2- Evet, 40 - 50 saat götürür. Ben 300 saat oynadım, orası size kalmış bir durum.

3- Dünyada bir salgın başlıyor ve siz enfekte olmuşlar arasından sıyrılıp, kurtulmaya çalışıyorsunuz. O enfekteler arasında gelişmiş olanlar da var. Bazıları sizin üstünüze zıplayıp bir yerlere çekiyor, bazıları üzerinize kusup zombileri çağırıyor.

Zombilere karşı 4 karakter hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Zombi öldürüyorsun kısaca böyle.
Evet arkadaşlarla oynayabiliyor.
Evet zevkli.

1. Evet arkadaşlarınla Online oynayabilirsin. En fazla 4 kişi.
  2. Bölümler var. Bölümler bitince ister istemez sıkılıyorsun ve silah çeşitliliği pek yok. Ama ilk oynaşınızda çok zevk alırsınız.
  3. En fazla 4 oyuncu olacak şekilde herhangi bir bölüme başlıyorsun. İlerlediğin yol boyunca karşına çıkan zombileri alt etmen gerekiyor.
Oyun kısaca böyle. Güzel oyun bence, vakit geçirmelik.

4 oyuncuya kadar oynayabiliyorsunuz, ilk oyunu bitirdikten sonra ikinci oyunu kesinlikle alın, birinci oyundan daha fazla sarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı