Left 4 Dead2 Valve unhandledexceptionfilter hatası nedir?

Hata programı gibi bir şey. Özel bir durum olursa hata mesajı veriyor sanırım. Bende internetten falan baktım.
"İşlemde hata ayıklanıyorsa, işlenmeyen özel durumları hata ayıklayıcıya ileten uygulama tanımlı bir işlev. Aksi takdirde, isteğe bağlı olarak bir Uygulama Hatası mesaj kutusu görüntüler ve istisna işleyicisinin yürütülmesine neden olur. Bu işlev yalnızca bir istisna işleyicisinin filtre ifadesinin içinden çağrılabilir."

Hata programı gibi bir şey. Özel bir durum olursa hata mesajı veriyor sanırım. Bende internetten falan baktım.
"İşlemde hata ayıklanıyorsa, işlenmeyen özel durumları hata ayıklayıcıya ileten uygulama tanımlı bir işlev. Aksi takdirde, isteğe bağlı olarak bir Uygulama Hatası mesaj kutusu görüntüler ve istisna işleyicisinin yürütülmesine neden olur? Bu işlev yalnızca bir istisna işleyicisinin filtre ifadesinin içinden çağrılabilir."

Valveunhandledexceptionfilter araştırdığımda malware, trojan gibi başlıklar çıktı. Ama Left 4 Dead2 de çevrimiçi oyun oynuyordum ve atölye maplerine girmedim sadece Valve serverlerinde oynuyordum bir kere oyundan atıldım. Oyunu kapatıp oyunlar klasörünü açtım ve böyle bir TXT dosyası çıktı.
Virüs olduğunu sanmıyorum.

Valveunhandledexceptionfilter araştırdığımda malware, trojan gibi başlıklar çıktı. Ama Left 4 Dead2 de çevrimiçi oyun oynuyordum ve atölye maplerine girmedim sadece Valve serverlerinde oynuyordum bir kere oyundan atıldım. Oyunu kapatıp oyunlar klasörünü açtım ve böyle bir txt dosyası çıktı.

Eğer oyun orjinalse pek sanmam virüs olacağını. Ama yine bir tarama yapın içimiz rahat olsun.

Geri
Yukarı