Legatee 2650 iM alınır mı?

ASUS RX 580 modeli 1650 Super'e göre kötü. Ayrıca üzgünüm Gamepower model eklemişler sandım AOC ise kaliteli bir monitör. Ama diğer parçaların kaliteli olduğunu göstermiyor.

Ne konu da kötü?
Açıkcası ve benim amacım bi 4 5 yıl arkama bakmıyayım fps im güzel olsun cs de iyi fps alayım ne bilim yeni nesil oyunları iyi oynatsın bide bazı programlarım var 3D max gibi onları kaldırsın yeter bana fazla fazla zamanla yenilerim zaten param oldukça

Benim önerim teker teker almanız eğer montaj konusunda korkuyorsanız bir sorun olmaz zor bir şey değil videolardan izleye izleye basit bir şekilde halledebilirsiniz. Çünkü önerdiğim parçalar hem çok daha kaliteli hem de oyun bakımından daha iyi performans verir.

Benim önerim teker teker almanız eğer montaj konusunda korkuyorsanız bir sorun olmaz zor bir şey değil videolardan izleye izleye basit bir şekilde halledebilirsiniz. Çünkü önerdiğim parçalar hem çok daha kaliteli hem de oyun bakımından daha iyi performans verir.
Yok kart ile alacağım için her aldığıma taksit yapıcam ve sorun olacak ödemede o yüzden

Hocam fiyatı ve özelliklerine göre güzel sistem alabilirsiniz. Yanlız güç kaynağı kalitesiz mümkün olduğunca kısa süre de değiştirin. Ayrıca alttaki yaptığım değişiklikleri yaparak alın. @Conficker Belasi Beni de yanıltıyorsunuz monitör AOC değil Gamepower 144 Hz altta yazanı okursanız görürsünüz zaten sizin dikkatsizliğiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200926-031822.png
    Screenshot_20200926-031822.png
    81,1 KB · Görüntüleme: 27
Hocam fiyatı ve özelliklerine göre güzel sistem alabilirsiniz. Yanlız güç kaynağı kalitesiz mümkün olduğunca kısa süre de değiştirin. Ayrıca alttaki yaptığım değişiklikleri yaparak alın. @Conficker Belasi Beni de yanıltıyorsunuz monitör AOC değil Gamepower 144 Hz altta yazanı okursanız görürsünüz zaten sizin dikkatsizliğiniz.
Zaten monitör aoc demedim ki ben kasa ile birlikte gelen i alıcam şimdilik daha sonra Samsung a yada başka bir markaya dönücem güç kaynağı kolay onu şu an da değişirim

Üstteki arkadaş Conficker Belasi AOC dedi de ona istinaden söyledim. Tamam sistemi bu şekilde alabilirsiniz hayırlı olsun sadece en kısa süre içerisinde monitör yerine güç kaynağını kaliteli bir marka 600W alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı