Legend 700 SSD Boşta 45 Derece Normal mi?

• Konuyu başlatan roaxe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 604
Bilemedim boşta önceden benim de 34 falandı ama şu an 37-38 oldu. 2 gündür çok şey indiriyorum ondan mı acaba :)

Kasadaki fanları da kontrol edebilirsiniz. Önceye göre daha yavaş çalışıyorlarsa kasa içerisinde biriken sıcak havada böyle bir şeye sebep olmuş olabilir. Ancak tehlikeli sıcaklıklar değil bunlar. Çok takılmanıza gerek yok hocam.

Kasadaki fanları da kontrol edebilirsiniz. Önceye göre daha yavaş çalışıyorlarsa kasa içerisinde biriken sıcak havada böyle bir şeye sebep olmuş olabilir. Ancak tehlikeli sıcaklıklar değil bunlar. Çok takılmanıza gerek yok hocam.
Çok sağol hocam eksik olma. Ben bu ssd toolbox da güncelleme falan varsa yapacak mıyım ssd için? Uygulamayı senden gördüm ilk defa. Ayrıyeten sonra silsem bir şey olur mu?

Çok sağ ol hocam eksik olma. Ben bu SSD toolbox da güncelleme falan varsa yapacak mıyım SSD için? Uygulamayı senden gördüm ilk defa. Ayrıyeten sonra silsem bir şey olur mu?

Rica ederim hocam. Aynen SSD'ye eğer bir Firmware güncellemesi gelirse bu yazılım üzerinden güncelleyebilirsiniz. Uygulamanın bilgisayarda kurulu olması SSD'nin performansını etkileyen bir durum değil. Kullanmasanız da olur.

Rica ederim hocam. Aynen SSD'ye eğer bir Firmware güncellemesi gelirse bu yazılım üzerinden güncelleyebilirsiniz. Uygulamanın bilgisayarda kurulu olması SSD'nin performansını etkileyen bir durum değil. Kullanmasanız da olur.
Benim yapmam gereken bir firmware var mı şuan olarak? İndirdim ve activate yaptım sadece

Benim yapmam gereken bir Firmware var mı şu an olarak? İndirdim ve activate yaptım sadece.

Uygulamayı açtığınızda sol menüde Utility sekmesinde Firmware Update kısmından Check Update butonuna basın. Güncelleme varsa yapacaktır. Yoksa zaten en son sürümü kullanıyorsunuz diye uyarı verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı