Legion 5 laptopta stuttering oluyor

Ferhinator

Picopat
Daha fazla  
Merhaba sosyal, yaklaşık olarak 3 aydır stuttering denen illetten muzdarip olduğum için üç laptop değiştirdim. Son olarak da Legion 5 modelini satın aldım fakat hala aynı sorunu yaşıyorum. Oyunlarda anlık olarak takılmalar oluyor. Bu bazı oyunlarda daha az bazılarında ise daha fazla.
Defalarca Windows 10-11 temiz kurulum yaptım, sürücüleri güncelledim, kaldırdım yeniden kurdum. Tek kanal RAM ise Dual channel yaptım. SSD'de bir sıkıntı vardır dedim başka bir SSD'de denedim. Anlayacağınız üzere birçok yol denedim fakat bu sorundan bir türlü kurtulamadım. Artık kafayı yemeye ramak kaldı diyebilirim:)sizden önerilerinizi ve yardımlarınızı beklemekteyim.
Daha önce değiştirdiğim üç model; Monster Tulpar T7 v20.4, ASUS ROG STRIX G16 4050'li ve 4060'lı model.
Soruna dair videolar;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu GTA 5'te daha yüksek derece hocam.[Dediğiniz şekilde GTA 5'te düzeldi.]
CS GO'da da yapıyor.
Farklı oyunlarda da micro şekilde yapıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı