Legion 5 Pro 25k Gaming laptop alınır mı?

Bütçe
25000

zumruduanka

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar herkese. 20-25k civarinda Gaming laptop arıyorum son günlerde ismini çok duyduğum Legion 5 Pro araştırdım ve çok beğendim Türkiye'de bulamadım tam teknik özellikleri nedir bilgisi olan var mı? Legion 5 Pro alınır mı? Sadece oyun amaçlı almak istiyorum tavsiye edeceğiniz herhangi bir model marka var mı? Daha önce MSI aldım ölü piksel sorunu olduğu için iade ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar herkese. 20-25k civarinda Gaming laptop arıyorum son günlerde ismini çok duyduğum Legion 5 Pro araştırdım ve çok beğendim Türkiye'de bulamadım tam teknik özellikleri nedir bilgisi olan var mı? Legion 5 Pro alınır mı? Sadece oyun amaçlı almak istiyorum tavsiye edeceğiniz herhangi bir model marka var mı? Daha önce MSI aldım ölü piksel sorunu olduğu için iade ettim.
Alınır. Bu arkadaş 0 kilometre bir canavardır. Yeni kasa ve özellikleri bakımında pek rakibi yok şu an.

Konuyu okudum 200 sayfa geçtiği için dayanamadım :) ürün Türkiye'ye gelmiş stoklara girmemiş deniyor doğru mu acaba?
Başka bir forumda, gümrükte çalışan bir arkadaş. Ürünlerin gümrükten geçtiğini bekleme alanında beklediğini belirtmişti. Daha ürünler satış için gümrükten çekilmemiş yani. Büyük ihtimalle fiyat konusu daha netlik kazanmadı. Belki bir sürpriz olur güzel bir fiyatla gelir.

Bir tanıdığım 15.000 TL'ye Amerika'dan 3060'lı Asus Zeyphyrus getirtti. Adını hatırlamıyorum ama bir site var, yurtdışına gidip gelen insanlar belli bir komisyon karşılığında yanında eşya getirebiliyor, o siteden birilerini bulup sipariş verebiliyosun.

Lenovo Türkiye'de hangi satış mağazasıyla çalışıyor? MediaMarkt olabilir mi? Satışa çıktığını hangi siteden kontrol etmem mantıklı olur.

Vallahi hocam, Türkiye'de yaşıyoruz. Net bi' söz söylemek zor. 1.5 aydır falan tartışıyoruz, 13K fiyattan giren Nitro 5 bile 24 saat geçmeden 16K civarına çıktı. Bu modelleri alacak arkadaşlar da var. Hâlâ net karar veremediler. Mesela @Ek01000 hocam. O da sizin bütçenize yakın.

Geri
Yukarı