Legion 5 Pro Avrupa nereden alınır?

https://www.computeruniverse.net/de/lenovo-legion-5-pro-16ach6h-82jq001pge
Burası QWETRY gözüküyor ama net tarih vermiyor hocam. Ön sipariş.

Hocam lenovo çok güzel gözüküyor ya. Ben de kendisi gibi lenovoyu bekliyorum. Amazon.us'te güzel modeller var 700-800 dolar gümrüğe vermek kulağa hoş gelmiyor. :D
Amazon.us Aramex ile çalışıyor ve THY ile yolluyorlar kargoları ben artık oradan almam bir şey :D Diğer siteler UPS veya DHL ile çalışıyor ondan 1-2 günde getiriyor.

Ne yalan söyleyeyim 16:10 2K ekranı gördükten sonra başka markalara yönelmek de istemiyorum. Sonuçta bu bilgisayarı sadece oyun için almayacağım. Video düzenleme, fotoğrafçılık ve web tasarım gibi bir çok alanda kullanacağım. Aynı zamanda Remux film izlemeyi de çok seviyorum. Normalde bu bütçelere çok güzel kasa toplanır ancak ben iş gereği sürekli ülke ve şehir değiştirdiğim için Legion 5 Pro'yu görünce gözlerim parladı :D

Ne yalan söyleyeyim 16:10 2K ekranı gördükten sonra başka markalara yönelmek de istemiyorum. Sonuçta bu bilgisayarı sadece oyun için almayacağım. Video düzenleme, fotoğrafçılık ve web tasarım gibi bir çok alanda kullanacağım. Aynı zamanda Remux film izlemeyi de çok seviyorum. Normalde bu bütçelere çok güzel kasa toplanır ancak ben iş gereği sürekli ülke ve şehir değiştirdiğim için Legion 5 Pro'yu görünce gözlerim parladı :D
Hocam Gigabyte baktınız mı? Yanlış bilmiyorsam 4k ekranları var onların.

Ben de sizden sonra hemen baktım ama 3100 euro gözüküyor. Eyvallah dedim kapattım :D
3060 var ama sırf UHD diye 3070'den vazgeçilir mi bilmiyorum.

3060 var ama sırf UHD diye 3070'den vazgeçilir mi bilmiyorum.
Buna itopyada 4k 144hz yazmışlar doğru mu acaba?

Geri
Yukarı