Çözüldü Legion 5 Pro MUX Switch özelliğini açma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

doancan06

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar değerli hocalarım. BIOS'u güncelledim fakat MUX Switch özelliğini nasıl açacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursaniz sevinirim.

1 - GPU Overclock açmamı önerir misiniz ?
Sıcaklıklar normal seviyelerdeyse açmanız bir sorun oluşturmaz.
2 - Furmark üzerinden testleri nasıl yapacağım ?
Bu video yardımcı olur sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıcaklıklar normal seviyelerdeyse açmanız bir sorun oluşturmaz.

Oyun için fazla etkisi olur mu? Ekran kartının ömrünü kısaltır mı? Herhangi bir zararı olup olmadığın merak ediyorum.

Bu video yardımcı olur sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada ki video yu izlemiştim fakat çözünürlük olarak neyi seçeceğimi anlayamadım. Ekran çözünürlüğüm 2560x1600 onu mu seçeceğim? Anti - aliasing i 8X seçmeli miyim?

Oyun için fazla etkisi olur mu? Ekran kartının ömrünü kısaltır mı? Herhangi bir zararı olup olmadığın merak ediyorum.
Çok bir fark olacağını sanmıyorum. Sıcaklıklar iyi olduğu sürece zarar vermesi çok zor.
Burada ki video yu izlemiştim fakat çözünürlük olarak neyi seçeceğimi anlayamadım. Ekran çözünürlüğüm 2560x1600 onu mu
2560x1600 seçin hocam.
MSAA'yı zorlamak için 8X yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı