Legion 5'te boşta fanlar dönüyor

Asgen61

Picopat
Arkadaşlar Lenovo Legion 5 marka laptopta boşta olsa bile fanlar dönüyor ver fanlarda mekanik gibi bir ses var. Acaba sizde de var mı yoksa normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal bir duru. Eğer fandan ses çıkıyorsa yetkili servisle görüşün fanınız bozulmaya başlamıştır.
Fandan ses çıkıyor ama hane öyle gürültülü bir ses değil ama bu ses fanlar hızlanınca hiç çıkmıyor yani fanlar düşük modda dönerken sanki yalpalıyor gibi bir ses var ama biraz dikkatli dinleyince anlaşılıyor bu arada cevabınız için teşekkürler kusura bakmayın biraz geç gördüm. Birde ben bilgisayarı geçen sene 3 eylülde aldım ve geldiğinden beri durum bu şekilde çok kafaya takmadım ama bu aralar takmaya başladım

Fandan ses çıkıyor ama hane öyle gürültülü bir ses değil ama bu ses fanlar hızlanınca hiç çıkmıyor yani fanlar düşük modda dönerken sanki yalpalıyor gibi bir ses var ama biraz dikkatli dinleyince anlaşılıyor bu arada cevabınız için teşekkürler kusura bakmayın biraz geç gördüm. Bir de ben bilgisayarı geçen sene 3 Eylül'de aldım ve geldiğinden beri durum bu şekilde çok kafaya takmadım ama bu aralar takmaya başladım.

Fan çalışıyorsa sıkıntı yok. Eğer fan ses çıkarırsa sürtünme sesi gibi veya fanda sürtme sesi gelirse yetkili servisle görüşün. Bu durumda pek sıkıntısı yok gibi. Benim masaüstü bilgisayarımda da gürültülü fanlar var hiç sorun çıkarmıyorlar sadece hava sesi geliyor.

Fan çalışıyorsa sıkıntı yok. Eğer fan ses çıkarırsa sürtünme sesi gibi veya fanda sürtme sesi gelirse yetkili servisle görüşün. Bu durumda pek sıkıntısı yok gibi. Benim masaüstü bilgisayarımda da gürültülü fanlar var hiç sorun çıkarmıyorlar sadece hava sesi geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam burada ses biraz belli oluyor buna göre bir değerlendirme yapabilir misiniz .

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
hocam burada ses biraz belli oluyor buna göre bir değerlendirme yapabilir misiniz .
Fanın ömrü bitmeye başlamış 1-2 yıl içerisinde daha çok ses çıkarmaya başlar.

Geri
Yukarı