Legion R25f-30 24.5" 240Hz vs MSI G27C4X 27"

Mehmet23Celik

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam! Aşırı kararsızım, hangisi daha iyi? Tercih yapamıyorum. "biricinin ekran kontrastı daha iyi ama Curved değil ama Curved olmasının önemi var mı?" diye çıldırıyorum. Diğerinde ise "ekran bana büyük gelir mi? Kontrast ya kötü ise?" diye çıldırıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
(Hep laptop kullandım şimdi kasaya geçeceğim o yüzden böyleyim.)

1. link.

2. link.

Ikisi de alinmaz. Ya Samsung Odyssey G4 25" veya 27" modellerine bak ya da butce arttirip ASUS TUF VG249QM1A'ya yonel.

Ayrica VA panellerde curved olmasi cok onemlidir, cunku gorus acisi bozulmalari VA ve TN panellerde fazla olur, curved ile en azindan soldan veya sagdan bakildiginda olusan gorus acisi bozulmalari bir nebze iyilestiriliyor. Dikeyde hala yetersizler ve fazlaca bozuluyorlar.

250 Hz ama senin sistemin 250 FPS veriyor mu FPS oyunlarında?

Selam! Aşırı kararsızım, hangisi daha iyi? Tercih yapamıyorum. "biricinin ekran kontrastı daha iyi ama Curved değil ama Curved olmasının önemi var mı?" diye çıldırıyorum. Diğerinde ise "ekran bana büyük gelir mi? Kontrast ya kötü ise?" diye çıldırıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
(Hep laptop kullandım şimdi kasaya geçeceğim o yüzden böyleyim.)

1. link.

2. link.

25G3ZM ghosting ve black smearing bakimindan basarisiz bir model, tavsiye etmiyorum.

1701554270104.png

Yeni konular

Geri
Yukarı