Legion Type-C şarj ile olmuyor

Legendary1

Centipat
Daha fazla  

Lenovo Legion Slim 7'ye sahibim. 100W Type-C ile şarj desteği mevcut cihazın. YouTube'ta 60W ile şarj edenler gördüm.
Ancak aldığım bu 2 ürün ile laptop şarj olmuyor. Ayrıyeten bir şey yapmam gerekiyor mu?

Cihazın Power Delivery 3.0 standardını destekleyen adaptörler ve kablolar dışında kalan PD cihazlarda çok seçici davranıyor. PD 3.0 destekli düzgün bir ürün aramanı tavsiye ederim.

(Lenovo'nun kendi PD adaptörlerine de göz atabilirsin istersen.)

Cihazın Power Delivery 3.0 standardını destekleyen adaptörler ve kablolar dışında kalan PD cihazlarda çok seçici davranıyor. PD 3.0 destekli düzgün bir ürün aramanı tavsiye ederim.

(Lenovo'nun kendi PD adaptörlerine de göz atabilirsin istersen.)
Teşekkürler bilgi için ona dikkat etmemiştim. Ancak şunu fark ettim. Cihaz uyku da sarj oluyor dakika başına yüzde 1 gibi bir oranla. Cihaz 45w a kadar uyku modunda sarj olabiliyor zaten.Sanırım ya adaptörün yada kablonun gücü yetmiyor. 65w ile 100w arası açıkken edebiliyor diye biliyorum ancak youtube ta 60 w ta açıkken sarj olan legion 5 pro gördüm.Demekki ya adaptör o gücü sağlamıyor yada kablo.

Yani Ugreen uyumlu diğer alıcak arkadaşlara buradan bilgi olsun. Ancak 100w olanını denemekte fayda var.

Geri
Yukarı